ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4666, 13 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony17 lutego 2020r. godz. 20:08, odsłon: 1420, Zlecony tekst
Odkryj nowoczesne rozwiązania, które usprawnią zarządzanie flotą samochodową i mobilnymi pracownikami w Twojej firmie.
Bolesławiec - Informacje: Monitoring pojazdów GPS Monitoring pojazdów GPS - Odkryj nowoczesne rozwiązania (fot. )

Skuteczne zarządzanie firmą transportową stanowi ogromne wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest umiejętność optymalizacji pracy zespołu w taki sposób, by uzyskać większe zyski przy mniejszym nakładzie pracy. Niewielu przedsiębiorców zdaje sobie jednak sprawę, że ergonomia pracy firmy zależy w dużej mierze od tego, jak sprawnie może zadziałać w różnych sytuacjach kadra menadżerska. Oczywistym jest, że im płynniejszy obieg informacji w firmie, tym szybciej można podejmować skuteczne decyzje biznesowe. W tym celu wynaleziono szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają zarządzać posiadaną flotą w obrębie jednego skutecznego systemu do monitoringu pojazdów dostępnego z poziomu telefonu komórkowego.

Lokalizacja GPS pozwoli ci precyzyjnie określić czas pracy kierowców

GPS, czyli amerykański system nawigacji satelitarnej, obejmuje swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Odnajdywanie optymalnej trasy przy jego użyciu to jednak tylko podstawowe zastosowanie, z którego możemy korzystać przy prowadzeniu firmy zajmującej się transportem. Monitoring GPS pojazdów należących do twojego przedsiębiorstwa może ci pomóc w skutecznym prowadzeniu ewidencji czasu pracy poszczególnych pracowników. Dzięki nowoczesnym udogodnieniom profesjonalne systemy potrafią odróżnić jazdę służbową od prywatnej, dzięki czemu masz wgląd w to, w jaki sposób wykorzystywane są samochody, statki czy specjalistyczne maszyny, którymi dysponujesz. Aplikacja do monitoringu pojazdów poinformuje cię także o przekroczeniu dopuszczalnego czasu jazdy przez kierowcę, co pozwoli ci prowadzić firmę w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami.

Wszystkie informacje w jednym miejscu - system do monitoringu pojazdów usprawni także komunikację w twojej firmie

Prowadząc monitoring pojazdów chcesz zapewne nie tylko otrzymywać przydatne informacje, ale i ich udzielać. Nieprzewidziane zmiany wynikłe z nie dających się uniknąć awarii lub nowych dyspozycji napływających od zainteresowanych współpracą klientów wymagają zachowania sprawnie funkcjonującej logistyki na terenie twojego przedsiębiorstwa. Firmy korzystające z dedykowanego systemu rejestrują znaczne przyspieszenie czasu reakcji, jeśli program do monitoringu floty umożliwia także skuteczną komunikację z pracownikami. W ten sposób można wysłać kierowcom ważne powiadomienia i dokumenty niezbędne do dopełnienia wszelkich formalności już z poziomu panelu sterującego. Systemy najwyższej klasy umożliwiają także opóźnienie przesyłu wiadomości i ustawienie harmonogramu, wedle którego będą one docierać do osób zatrudnionych. Dzięki temu zarówno kadra zarządzająca, jak i kierowcy mogą pracować w wyznaczonych godzinach, zachowując prawo do niezbędnego odpoczynku.

Współczesny system monitorowania pojazdów to także kontrola zużycia paliwa oraz informacje o stylu jazdy w eco-drivingu

Eco-driving to nie tylko idea wyklarowana na potrzeby ochrony środowiska. Wprowadzenie zasad ekologicznej jazdy do firmy oznacza spore oszczędności dla przedsiębiorcy. Dzięki monitoringowi GPS możesz uzyskać informacje odnośnie zużycia paliwa niezależne od tego, w którym miejscu globu znajduje się dany pojazd. Profesjonalne raporty dadzą ci miarodajne dowody na to, które działania kierowców pozwalają oszczędzać paliwo. Stały monitoring pojazdów prowadzony pod tym kątem pozwoli ci podjąć decyzję o przeprowadzeniu skutecznych szkoleń z oszczędnej jazdy, co w krótkim czasie przełoży się na zwiększenie środków w twoim budżecie.

Wymienione powyżej udogodnienia to tylko część nowoczesnych pomysłów, które mogą usprawnić funkcjonowanie firmy transportowej na różnych poziomach jej działalności. Niezależnie od tego, jak dużą flotą dysponujesz, korzystanie ze zintegrowanego systemu do monitorowania i zarządzania jest decyzją ze wszech miar właściwą, o czym przekonasz się krótko po jego wprowadzeniu.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Płowożółty Jabłoń   18 lutego 2020r. o 19:48

~Płowożółty Jabłoń

Postów:

Kierowcy wprawdzie się już przyzwyczaili, ale jest to permanentna kontrola.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.