ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4657, 4 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony2 kwietnia 2020r. godz. 17:37, odsłon: 1400, Drukarnia Lendo
Drukarnia Lendo rozszerzyła swoją ofertę o produkty niezbędne do zabezpieczenia Twojej firmy
Bolesławiec - Informacje: Zadbaj o bezpieczeństwo klientów i pracowników! Drukarnia Lendo - bogata oferta (fot. Drukarnia Lendo)

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich, maksymalnie ważne jest zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo własne, jak i osób w naszym otoczeniu.

Wychodząc naprzeciw palącym potrzebom Drukarnia Lendo rozszerzyła swoją ofertę o produkty niezbędne do zabezpieczenia Twojej firmy.

Jednym z naszych głównych produktów z tej linii są bardzo dobrej jakości osłony antywirusowe. Nasze osłony zbudowane są z bezbarwnego poliwęglanu litego o grubości 3mm, to materiał o wiele trwalszy niż powszechnie używana w tego typu produktach plexi. Ma on bardzo wysoką odporność na uderzenia, temperaturę, posiada wysoką klasę niepalności. Dzięki temu nasz produkt jest wyższej jakości niż kruche i łamliwe osłony z plexi, poliwęglan wytrzyma ekstremalne sytuacje.

W naszej nowej ofercie znajdziesz osłony wiszące oraz stojące samodzielnie na solidnej konstrukcji. Z racji tego, że jesteśmy producentem a nie dystrybutorem, możemy wykonać dowolny kształt, rozmiar, otwory czy system mocowania danego produktu. Zostanie on zaprojektowany i dopasowany do Twoich potrzeb.

Aktualnie w celu zapobieżenia dalszemu zarażaniu się wirusem w większości sklepów i firm wprowadzone są ograniczenia co do odległości między klientami a pracownikami. Aby ułatwić zachowanie odpowiednich odległości między ludźmi proponujemy wyznaczenie miejsc przy kasach czy punktach obsługi za pomocą informacyjnych naklejek podłogowych z laminatem antypoślizgowym.

Hitem sezonu kryzysowego okazały się okrągłe naklejki o dowolnym rozmiarze (w celu dobrej czytelności zalecamy minimum 30/30 cm). Naklejki są samoprzylepne i mało wymagające co do rodzaju nawierzchni- jedynym warunkiem jest jej gładkość np. płytki, beton, panele. Laminat na naklejkach posiada wysoką klasę ścieralności oraz antypoślizgowości R9, co oznacza, że można je stosować w takich miejscach, jak np. banki, schody w szkołach, apteki, szpitale, kliniki, sklepy, supermarkety czy restauracje.

Dodatkowym walorem tego typu produktów jest możliwość wykorzystania tych nośników jako miejsce reklamowe. W naszej ofercie znajdziesz też zwykłe naklejki, które możesz nakleić na okna, drzwi, czy wszelkie inne powierzchnie. Jeżeli w twoim lokalu nie możesz, bądź nie chcesz naklejać niczego na podłodze, idealnym rozwiązaniem będą tabliczki naścienne, które można zamontować w dowolnym miejscu na dowolną powierzchnię. Wykonujemy je na podkładzie z PVC lub dibondu i powlekamy specjalnym laminatem ochronnym, dzięki czemu można przecierać tabliczki bez obaw o zniszczenie nadruku. Tu także istnieje pełna gama kolorów, rozmiarów i kształtów. Posiadamy w ofercie tabliczki odblaskowe.

Uważasz, że takie zabezpieczenia to zbyt mało? Drukarnia Lendo zajmuje się również projektami i drukiem wszelkiego rodzaju ulotek, plakatów oraz banerów informacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz dowolne formaty ulotek oraz plakatów, a nawet ogromne bannery, które możesz powiesić przed budynkiem, by informować nadchodzących klientów o zasadach panujących w Twojej firmie.

Zainteresował Cię którykolwiek z naszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa Twoich klientów, bądź pracowników? Koniecznie odezwij się do nas pod jednym z numerów telefonów: 500-851-400 lub 507-955-155, bądź napisz do nas na Facebooku @drukarniaLENDO, lub na jeden z e-maili: info@lendo.net.pl, tilczyna@lendo.net.pl.

Nadszedł niebezpieczny czas - bądźmy bezpieczni.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Jasnozielony Hibiskus   2 kwietnia 2020r. o 17:39

~Jasnozielony Hibiskus

Postów:

No super
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Śliwkowa Jeżyna   2 kwietnia 2020r. o 20:36

~~Śliwkowa Jeżyna

Postów:

Chyba najlepsza ekipa w miescie - kazdy moje zlecenie odrzucal, mowiac ze jest niewykonalne. Chlopaki ogarneli ;)))
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Fiołkowa Perowskia   3 kwietnia 2020r. o 1:09

~~Fiołkowa Perowskia

Postów:

a co to było za zamówienie?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kasztanowatoczerwony Wilec   3 kwietnia 2020r. o 8:16

~~Kasztanowatoczerwony Wilec

Postów:

LENDO ...... Jak dziś zamówicie to za rok może odbierzecie. Wszyscy tylko nie oni
A znając życie po tygodniu użytkowania to i tak się zepsuje.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Żółtoczerwony Pomidor   3 kwietnia 2020r. o 10:01

~Żółtoczerwony Pomidor

Postów:

Wilcu - osobiście nigdy nie czekałem długo u nich. Rzeczywiście, jedna rzecz zepsuła się prędko, ale jeden telefon i chłopaki wpadli z serwisem
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Płowoszara Ślazówka   3 kwietnia 2020r. o 10:24

~~Płowoszara Ślazówka

Postów:

a moje oslony zrobili w ciagu 1 dnia takze polecam
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Płowoszara Ślazówka   3 kwietnia 2020r. o 12:35

~~Płowoszara Ślazówka

Postów:

Pan Michal wymiata :)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Mrowka zaprasza
reklama Zapraszamy