ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4703, 19 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Żabka zaprasza!
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Podróż i reportaż o Łużycach i Łużyczanach

Treść posta:
Witam!

Od dłuższego czasu pracuję nad projektem związanym z napisaniem książki reportażowej o Łużyczanach - najmniejszym słowiańskim narodzie, który mieszka w większości na terenie od Żytawy (Zittau) po Chociebuż (Cottbus).

Część dokumentacji jest już zrobiona - tj. ta część, która dotyczy historii i geografii Łużyc. Teraz muszę zrobić dokumentację zdjęciową i wywiady z Łużyczanami, z którymi się umówiłem. Całość miałem zrobić podczas rowerowej podróży po Łużycach, jednak skradziono mi rower z przyczepką, co może uniemożliwić mi zakończenie sprawy w tym roku - zwyczajnie nie stać mnie na zakup nowego roweru.

Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do bolecnautów - może ktoś z was ma jakiś stary rower górski i chciałby mi go nieodpłatnie przekazać? Jeśli ktoś ma części rowerowe to też będzie dobrze - może uda się z kilku "gratów" złożyć 1 w miarę sprawny rower, bo luksusów mi nie trzeba ( w końcu Robert Maciąg przejechał Chiny na rowerze za 30 zł!).

Jeśli ktoś może mi pomóc, prosze o wpisy w tym temacie, wiadomości prywatne, lub maile na tucktuckbc(tu wstaw malpke)gmail.com
Pozdrawiam
Tuki :)

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.