ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4703, 19 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Zmień Bolesławiec, idź na wybory!

Treść posta:
Pan Prezydent Naszego Miasta Bolesławiec Piotr Roman RZĄDZI w Bolesławcu już przez 16 lat i wydaje się jemu i jego wiernym usłużnym wysoko ustawionym pracownikom na stanowiskach podległych Miastu , którzy mają większość w RADZIE MIASTA , że im wszystko wolno.
Do tej pory Rządzili Miastem ponieważ nie wiem jak to się stało , że mieli większość . Dziwi mnie to gdzie są inni mieszkańcy , którzy naprawdę chcą zrobić coś dobrego , a nie tylko pomagać zabetonować WŁADZĘ Pana Romana .

Przejedzcie się Państwo po Bolesławcu i proszę sprawdzić , że na wszystkich terenach należących do Miasta znajdują się tylko banery Komitetu Piotra Romana niby bezpartyjnych , ale dobrze ułożonych w lokalnej grupie UKŁADOWEJ. Dlaczego nie dopuścili innych komitetów do tych terenów ? Im się wydaje , że całe Miasto należy już do nich , nawet potrafią wchodzić na prywatne tereny bez zgody WŁAŚCICIELI i tam wieszać swoje BANERY .
Ciekawym jest ,czy zapłacili chociaż złotówkę za wykorzystanie naszej wspólnej własności jaką są tereny miejskie ? Mam nadzieje że ludzie przejrzą na oczy , bo mógłbym o ich grzechach pisać więcej bo chociaż nie kandyduję , ale to co wyrabiano do tej pory musi się wreście skończyć , choćby wielokrotne zmiany w planie przestrzennym pod konkretne osoby które nabyły nieruchomości od Miasta za niskie kwoty , a po krótkim czasie te nieruchomości zostały przeznaczone na przykład pod Usługi na czym zarobiła osoba prywatna kilka krotnie lub kilkanaście krotnie więcej , a dlaczego nie Miasto. Podam przykłady : działka pod Lidla , działka pod Galerię na Łokietka ,Biedronka na Chrobrego, itd......

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy
reklama Efekt-Okna zaprasza
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.