ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4709, 25 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Żabka zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>

~ziom   11 marca 2010r. o 10:21

~ziom

Postów:

wiem coś o tym nowym sklepie... trochę info zdobyłem na mieście. nie jarajcie się tak będzie straszna kicha! to co mogę powiedzieć to tyle,ze daje mu 2 góra 3 miesiące i się sam wykończy. z prostej przyczyny wiem kto go otwiera, nie thorn :) pozdr.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~ziom   11 marca 2010r. o 10:27

~ziom

Postów:

p.s. co do Tesco czy wesołej są to największe sklepy w bolesławcu i od lat robię tam zakupy, i jakoś problemów nie mam. Choć nie powiem czasem coś tam zdechnie,coś zachoruje. Jestem akwarysta przynajmniej od 10 lat więc jakieś pojecie na ten temat mam:) ja tam proponuje spotkano akwarystów :) byłoby git!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~k1p   11 marca 2010r. o 10:44

~k1p

Postów:

Ja od jakiegoś czasu mam problem, ponieważ moje ryby nie tolerują nowych mieszkańców akwarium. Cokolwiek zostaje dokupione jest gnębione bądź w całości zjadane
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

massi2301   11 marca 2010r. o 12:28

massi2301

Postów: 64

Jakie ryby masz a jakie dokupiłes?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~   11 marca 2010r. o 16:36

~

Postów:

~ziom napisał(a): wiem coś o tym nowym sklepie... trochę info zdobyłem na mieście. nie jarajcie się tak będzie straszna kicha! to co mogę powiedzieć to tyle,ze daje mu 2 góra 3 miesiące i się sam wykończy. z prostej przyczyny wiem kto go otwiera, nie thorn :) pozdr.

No widzę, że konkurencja zaczyna sie chyba bać nowych. Dlaczego niby miał by paść 2-3 miesiące ? Moim zdaniem jak będzie miał dobre artykuły w dobrej cenie to na pewno nie padnie a wręcz przeciwnie zdobędzie nowych klientów. A jeżeli to Thorn ma otwierać co wnioskuję po tych twoich słowach to znam go i wiem co potrafi i powiem że po kilku rozmowach z nim wiem że sklep będzie dobry i ja zmienię Tesco na jego sklep. To są moje odczucia że konkurencja zaczyna się bać nowej krwi w mieście.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~ziom   11 marca 2010r. o 18:29

~ziom

Postów:

hehehe... konkurencją nie bardzo jestem tylko akwarystą , i nikogo nie chce obrazić wypowiadam tylko swoje zdanie :) thorn nie bardzo ci pomoże logowanie się pod kilkoma nickami czy jako tylda :) bo wnioskuje , ze to ty... życzę powodzenia. P.S. co do konkurencji to nie wiem co musiałbyś zrobić żebym ja i moi koledzy zmienili sklep w którym się zaopatrują od lat :) jeszcze raz pozdrawiam i co złego to nie ja
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Thorn   11 marca 2010r. o 20:46

Thorn

Postów: 46

~ziom napisał(a): hehehe... konkurencją nie bardzo jestem tylko akwarystą , i nikogo nie chce obrazić wypowiadam tylko swoje zdanie :) thorn nie bardzo ci pomoże logowanie się pod kilkoma nickami czy jako tylda :) bo wnioskuje , ze to ty... życzę powodzenia. P.S. co do konkurencji to nie wiem co musiałbyś zrobić żebym ja i moi koledzy zmienili sklep w którym się zaopatrują od lat :) jeszcze raz pozdrawiam i co złego to nie ja

Witaj ziom
Na wstępie wyjaśnię ci sprawę, że nie loguje się pod innymi nickami bo dla mnie to dziecinada jak i pisanie jako jakaś ~ czy inny nick który nie jest zarejestrowany. Specjalnie się zarejestrowałem by pisać to co myślę i brać za to odpowiedzialność.
Piszesz że jesteś akwarystą to znaczy że dbasz o swoje akwarium (akwaria) i cieszę się, że ujawnia się nas wielu ale jeżeli uważasz, że ty nie przyjdziesz do nowego sklepu to jest twoje zdanie ale nie odpowiadaj za kolegów, bo może oni sobie cenią jakość produktów i ceny konkurencyjne. Mnie dziwi takie podejście przez ciebie do sytuacji, chociaż jeszcze nie ma sklepu ani nie wiesz jaki będzie ale z góry zakładasz, że nie przyjdziesz ? dziwi mnie twoje podejście. Wiesz na szczęście jest wiele osób z którymi się spotykam rozmawiam o akwarystyce i nie podzielają twojego zdania a wręcz przeciwnie będą chętnie chodzić do nowego.

OK mogę się przyznać bez bicia że mam bardzo dużo wspólnego z tym sklepem i dlatego wiem że będzie dobry na wysokim poziomie i na pewno ludzie nie będą już musieli jeździć za towarami do Wrocławia czy też kombinować z innych źródeł. Moje doświadczenie w akwarystyce roślinnej jak i biotopowej stoi na bardzo dużym poziomie i wiedzy więc zawsze będę służył pomocą a nie wciskał jak to robią gdzie indziej byle by sprzedać i zarobić a potem niech klien się martwi że ryby chore, rośliny gniją itp. Pamiętaj to że wielu akwarystów nie zna się i tych robią w bambuko. A ja uważam że warto doradzić i żeby klient był zadowolony i wrócił do sklepu dalej zadowolony.

Więc jak będzie już jakiś czas otwarte zapraszam przyjdź pogadamy wymienimy poglądy i nie musisz nic kupować a pogadać zawsze możemy i wtedy nie kryjemy się pod nickami na forum.
No i na koniec najnowsze moje akwa 64litry OW. To tak dla ciebie byś się przekonał, że nie jednym sklepem człowiek żyje i inni mogą być lepsi. Akwa ma zaledwie nie całe 5 tygodni.
Na koniec tego postu życzę wszystkim powodzenia w waszych akwariach i nie zrażam się takimi wypowiedziami bo chcę robić to co kocham i robię to z pasją a nie z obowiązku ! bo nie traktuję tego jako pracy ale jako hobby i pasję i coś co mnie uszczęśliwia, a że będę zarabiać na tym no cóż z czegoś trzeba utrzymywać swoje hobby, oraz rodzinę.
Pozdrawiam
Thorn


Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~malkontent   12 marca 2010r. o 10:14

~malkontent

Postów:

Ja też sądzę że konkurencja sie denerwuje. Cieszę sie że powstanie nowy sklep i mysle ze nie po to ktoś otwiera zeby go zamknąc za 3 miesiące. Mam nadzieję ze bedę w końcu mógł porozmawiac o roślinkach z kimś kompetentnym a nie jak dotychczas - sprzedawca musi zobaczyć na karteczce jak dana roślina się nazywa a i to czyta z błędem.Neony to kazdy umie sprzedać ale kiedy akwarysta w sklepie operuje nazwami paprotka , "jakaś kryptokoryna" i "trawka" to można paść z rozpaczy.O nawożeniu to już mowy nie ma . Będę trzymał rękę na pulsie,zaraz po otwarciu pójdę tam, zobaczę co i jak i zdam relację. Na razie o roślinach to mogę pogadać z szefem Kakadu w legnicy( ale tam drogo) i na giełdzie we Wrocku ( daleko ) Thorna nie znam ale pewnie przez sklep sie poznamy .ktoś rzucił hasełko o spotkaniu akwarystów - jestem za a nawet ....beardzo! Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>

reklama Efekt-Okna zaprasza
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.