Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Akwaryści łączmy się !

~marzuniia niezalogowany
14 marca 2010r. o 21:52
witam,
wymieniam obsadę w swoim akwarium i mam do sprzedania za na prawdę symboliczną kwotę lub na wymianę za rośliny kilka ryb:
- 2 labeo dorosłe ok 12-14 cm
- 3 tęczanki czerwone dorosłe
- 4 danio czerwone
i jeszcze 2 małe rybki,których nazwy nie znam
chętnych pls o kontakt na [email protected]
jakby ktoś może miał jakieś roślinki, chętnie wezmę
pozdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
23 marca 2010r. o 19:32
czy cos wiecej wiadomo na temat nowego sklepu???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
23 marca 2010r. o 21:27
Patrzę tam regularnie ale póki co zamkniete.Listę zakupów mam gotową jakby co :).Mam nadzieję że Bolbitis będzie bo już choruję na niego dłuuuugo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
23 marca 2010r. o 21:59
~malkontent napisał(a): Patrzę tam regularnie ale póki co zamkniete.Listę zakupów mam gotową jakby co :).Mam nadzieję że Bolbitis będzie bo już choruję na niego dłuuuugo.
co do bolbitis to widziałem w piatek na wesołej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
24 marca 2010r. o 7:55
tak już wkrótce będzie otwarte. Wszystko znacznie nabrało tempa prace przygotowawcze są w zaawansowanej części, ale chwilę jeszcze musicie się wstrzymać. Pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć z tego co wiem.

a tak przy okazji :

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Akwarystyczne w Akwarium Gdyńskim.
27-28 marzec 2010.


Dwudniowe Warsztaty organizowane przez Akwarium Gdyńskie skierowane są do początkujących i zaawansowanych akwarystów.
Pierwszy dzień poświęcony będzie tematyce zbiorników słodkowodnych, drugi zaś akwariom morskim.


NA Academy podczas pierwszego dnia pokaże setup klasycznego zbiornika 60x30x36, założymy w nim dla Was
aranżacje w stylu Iwagumi. Będziecie mogli na żywo zobaczyć zbiornik OptiWhite, kamienie Manten Stone, Aqua Soil Amazonie
i produkty ADA. O godzinie 10.00 zapraszamy na prelekcje o Akwarystyce Naturalnej i naszej przygodzie z Japonią.


strona organizatora Warsztatów: http://www.akwarium.gdynia.pl


mapka jak trafić do Akwarium Gdyńskiego: http://www.mir.gdynia.pl/?page_id=16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtas niezalogowany
24 marca 2010r. o 8:52
Fajnie że będzie nowy sklep.Ale myślę że sprzedawanie z czystym sumieniem do niczego nie doprowadzi dlaczego.
Bo ludzie nie znają się na akwarystyce i nie chcą.Ty im wytłumaczysz zdradzisz tajemnice akwarystyki a oni i tak pójdą do innego sklepu kupią rybkę która im się podoba nawet z ukrytą chorobą.Coś wiem na temat tego tematu.Pamiętam ludzi którzy potrafili kupić rybę z Malawi do 60l (akwa) gdzie pływały jakieś tam rybki i mówiąc że ta ryba nie może pływać tam.To i tak nie docierało to a trudno.Ale życzę aby się przyjęła akwarystyka w tym mieście.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2010r. o 16:13
Gdzie konkretnie ten sklep będzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
1 kwietnia 2010r. o 8:35
~ napisał(a): Gdzie konkretnie ten sklep będzie?


Na ulicy Starzyńskiego 2
Otwarcie wkrótce prace się posuwają do przodu.

[img=1270103738_jv0iaru.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.