Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Akwaryści łączmy się !

3774
#Thorn nieaktywny
20 kwietnia 2010r. o 20:41
massi2301 napisał(a): jak tam prace nad nowym sklepem?Dopisane 20.04.2010r. o godz. 08:13:jak tam prace nad nowym sklepem?


A jak mogą iść pełną parą już można wpadać pogadać :D chociaż zatowarowanie trwa ale możecie przychodzić jest już trochę roślin ryby w piątek będą :) cały czas robi się coś

W sobotę 24.04 otwarcie najprawdopodobniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maciek niezalogowany
23 kwietnia 2010r. o 5:45
wczoraj tam byłem i masakra roślin taki wybór że nie wiedziałem co wsiąść no ale w sobote ide od nowa kupić już roślinki i ryby, kolega ma wielką wiedzę a akwaria jakie stworzył wystawowe zaparły mi dech w piersiach. Po prostu masakra. Moja opinia dla Aquascape sklepu jak na razie 10/10 byle by się tak dalej rozwijali a w końcu będzie super w B-c z akwarystyką.
A teraz czas do pracy :D
pozdrowienia dla awarystów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~akwarysta niezalogowany
24 kwietnia 2010r. o 4:12
Ja też kiedyś hodowałem te piękne rybki, że czegoś takiego nie miałem. Być może giną z innej przyczyny potem te, które zostają zjadają chorą itd. Spróbuj zauważyć moment śmierci rybki. Zaraz po tym usuń ją z akwarium.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~akwarysta niezalogowany
24 kwietnia 2010r. o 4:14
~akwarysta napisał(a): Ja też kiedyś hodowałem te piękne rybki, że czegoś takiego nie miałem. Być może giną z innej przyczyny potem te, które zostają zjadają chorą itd. Spróbuj zauważyć moment śmierci rybki. Zaraz po tym usuń ją z akwarium.

Oj chyba źle się odniosłem. Chciałem odpowiedzieć na post dotyczący zjadających się na wzajem gupików.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
24 kwietnia 2010r. o 6:55
~Maciek napisał(a): wczoraj tam byłem i masakra roślin taki wybór że nie wiedziałem co wsiąść no ale w sobote ide od nowa kupić już roślinki i ryby, kolega ma wielką wiedzę a akwaria jakie stworzył wystawowe zaparły mi dech w piersiach. Po prostu masakra. Moja opinia dla Aquascape sklepu jak na razie 10/10 byle by się tak dalej rozwijali a w końcu będzie super w B-c z akwarystyką.
A teraz czas do pracy :D
pozdrowienia dla awarystów


Witam dziękuję za ocenę staram się sprostać wyzwaniu jakie stanęło przed nami. Zapraszam do odwiedzenia sklepu i zapoznania się z ofertą roślin i rybek :D bo tego jeszcze Maćku nie widziałeś a zbiorniki już wypełnione są.
Zapraszam jeszcze raz przyjdźcie pogadamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
24 kwietnia 2010r. o 11:18
Thorn, a znajdę u Ciebie w sklepie kiryska pigmeja i za jaką kasę
??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
25 kwietnia 2010r. o 7:46
massi2301 napisał(a): Thorn, a znajdę u Ciebie w sklepie kiryska pigmeja i za jaką kasę
??

teraz nie miałem ale ogólnie po 3,5 zł zobaczę za nimi następnym razem jak będę brał ryby. Teraz jest duży wybór ryb i wielki roślin. Ale przyjdź zobacz. Zapraszam wszystkich do odwiedzin sklepu. Mamy fajny asortyment no i darmową poradę. Zawsze możemy pogadać. I chyba warto pooglądać zbiorniki oraz aranżacje baniaków, Iwagumi jest zrobiony teraz się robi hardscape.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4113
#marzuniia nieaktywny
26 kwietnia 2010r. o 19:05
mam pytanko, w jakich godzinach jest otwrty ten nowy sklep?
pozdr

Organizuje bezpłatne spotkania kosmetyczne Mary Kay
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo