Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Akwaryści łączmy się !

~Jolka- niezalogowany
9 marca 2010r. o 15:27
Witam! Może wie ktoś czy w Bolesławcu można kupic krewetki i za ile?
Zależało by mi na odmianach barwnych tj. Red Cherry, Fire Red, Hummel, Orange czy Tiger.
A może ktoś ma do odsprzedania?
Posiadam akwarium 112l wiec potrzebuje ze trzy czrewomawe i trzy pasiaste ,żeby były widoczne na jasnym żwirku i roślinach:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1958
#Thorgal nieaktywny
9 marca 2010r. o 16:01
Przed chwilą byłem w małym zoo na Wesołej i widziałem Red Cherry po 5 zyla..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
9 marca 2010r. o 16:57
ten sklep to jedna wielka choroba , tam wszystko pada.trupy pływaja. osobiscie widziałem jak chłopaczek wyciagnał z 20 neonów czerwonych, i wlał nie wiem co ale z butelke. nie wiem czy sie znaja na tym co tam robia. ale mysle ze nie;/jak rybki to polecam u pani na daszyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
9 marca 2010r. o 17:31
Również polecam Panią na ul. Daszyńskiego. Miła obsługa, doradzi i nie próbuje na chama czegoś wcisnąć.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marecki niezalogowany
9 marca 2010r. o 17:33
ludzie dajcie spokój rybki na wesolej to lipa ostatnio tam bylem gosc ze sklepu przymnie wylowil z 15 ryb zdechlych a w jednym z akwarium plywalo stado mieczyków chore na plesniawke odradzam kupowania tam rybek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
9 marca 2010r. o 17:50
Thorgal napisał(a): Przed chwilą byłem w małym zoo na Wesołej i widziałem Red Cherry po 5 zyla..
Pani na Daszyńskiego,krewetki podejrzewam że by zamówiła a co do ceny można się dogadac,ale polecam ten sklep.


Dopisane 09.03.2010r. o godz. 17:50:

massi2301 napisał(a):
Thorgal napisał(a): Przed chwilą byłem w małym zoo na Wesołej i widziałem Red Cherry po 5 zyla..
Pani na Daszyńskiego,krewetki podejrzewam że by zamówiła a co do ceny można się dogadac,ale polecam ten sklep.
sory pomyłka to do ~Jolka-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~akwa niezalogowany
9 marca 2010r. o 18:52
nie mogę się zgodzić z opiniami niektórych,robię osobiście zakupy na wesołej i w Tesco i wiem , ze ryby tam sprzedawane są zdrowe . co do pani na daszyńskiego to jest niemiła i ma brudno w sklepie, co do samych rybek to się nie wypowiem bo bardzo dawno już tam nie kupowałem.pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
9 marca 2010r. o 22:13
no to dziwne ze na wesołej kupiłem i zaczeły mi zdychac jak nigdy, a trup niejeden pływał w sklepie i w tym zbiorniku,plesniawka i ospa to widoczne w tym sklepie jest.tesco niepowiem ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.