Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Akwaryści łączmy się !

~x-men niezalogowany
5 marca 2010r. o 11:13
pomarańczowa molinezja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~; niezalogowany
5 marca 2010r. o 12:36
witam akwarystów,

ze względu na brak czasu i przeprowadzkę odsprzedam 1 średnio dużego pyszczaka wraz z akwarium (60l) i osprzętem i dekoracjami.
Czy jest ktoś chętny??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2010r. o 16:15
cena ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BB niezalogowany
5 marca 2010r. o 19:44
Likwiduje akwarium i musze sprzedać ryby : dwie pielęgnice papuzie wielkości dłoni 3 plakostomusy ,bocje wspaniałą i modesta labeo zielone kiryski w tym jedna panda kiryśniki 4 szt. i jeszcze kilka innych ryb ryby są wszystkie dorosłe. Chciałbym sprzedać wszystkie komuś do jednego akwarium.Cenie je na 300 zł. nr.tel.667914921
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~' niezalogowany
7 marca 2010r. o 14:23
cena!!! a ile dasz??? jestem chętny do dogadania się!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taktoja niezalogowany
7 marca 2010r. o 19:12
~BB napisał(a): Likwiduje akwarium i musze sprzedać ryby : dwie pielęgnice papuzie wielkości dłoni 3 plakostomusy ,bocje wspaniałą i modesta labeo zielone kiryski w tym jedna panda kiryśniki 4 szt. i jeszcze kilka innych ryb ryby są wszystkie dorosłe. Chciałbym sprzedać wszystkie komuś do jednego akwarium.Cenie je na 300 zł. nr.tel.667914921


ta cena to chyba razem z akwarium........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
7 marca 2010r. o 21:00
a ja potrzebuje rady Thorna. zauważyłem ze moje ryby,maja czerwone skrzela ale tylko żółtaczki mi padły. reszta jest w dobrej kondycji normalnie się ruszają.ph to.6,8 podmieniam wode w srodku tygodnia. jak padły miały czerwone skrzela i czerwone kropki. co na to poradzisz??czy moze sie cos dziac innym rybom??


Dopisane 07.03.2010r. o godz. 21:00:

a ja potrzebuje rady Thorna. zauważyłem ze moje ryby,maja czerwone skrzela ale tylko żółtaczki mi padły. reszta jest w dobrej kondycji normalnie się ruszają.ph to.6,8 podmieniam wode w srodku tygodnia. jak padły miały czerwone skrzela i czerwone kropki. co na to poradzisz??czy moze sie cos dziac innym rybom??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
9 marca 2010r. o 7:27
massi2301 napisał(a): a ja potrzebuje rady Thorna. zauważyłem ze moje ryby,maja czerwone skrzela ale tylko żółtaczki mi padły. reszta jest w dobrej kondycji normalnie się ruszają.ph to.6,8 podmieniam wode w srodku tygodnia. jak padły miały czerwone skrzela i czerwone kropki. co na to poradzisz??czy moze sie cos dziac innym rybom??Dopisane 07.03.2010r. o godz. 21:00:a ja potrzebuje rady Thorna. zauważyłem ze moje ryby,maja czerwone skrzela ale tylko żółtaczki mi padły. reszta jest w dobrej kondycji normalnie się ruszają.ph to.6,8 podmieniam wode w srodku tygodnia. jak padły miały czerwone skrzela i czerwone kropki. co na to poradzisz??czy moze sie cos dziac innym rybom??


Wygląda mi to na infekcję skrzelową, szybkim i najlepszym lekarstwem na to jest Gyrodol firmy JBL, ale także odkażanie wody po przez szyszki olchy, które najlepiej wrzucić do akwarium dosłownie kilka sztuk będą one wydzielać kwasy homusowe które odkażą wodę i będą zabezpieczać przed chorobami zwierząt jak i roślin. Pamiętaj tylko, że także obniżą wartość pH ale raczej nie wiele. Innym sposobem włożyć na jakiś czas włókna torfowe do filtra wraz z węglem aktywnym, ale dopiero po kuracji lekiem w/w.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.