Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Akwaryści łączmy się !

~aga niezalogowany
21 lutego 2010r. o 20:11
jak ktos ma żałobniczki lub inne spokojne rybki to chętnie kupię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2010r. o 19:36
moj syn ma bojownika czy naprawde te rybki powinny byc hodowane w pojedynke?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
22 lutego 2010r. o 20:25
Ja myślę że mogą żyć z innymi;)siostra ma 3 bojowniki i żyją ze sobą;D Tylko zrobiła jeden błąd;/trzyma je w kuli, i jak wiadomo często trzeba wodę podmieniać i lała prosto z kranu i po chwili wrzucała rybki spowrotem. I chyba chlor poparzył im skórę;/więc ja myślę że woda powinna być ostała, w jakimś kanisterku.

Zmoderowano 01.03.2010 godz.19:54 - powód: usunięcie duplikatu (dotka)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ejotechnolodżi niezalogowany
22 lutego 2010r. o 21:01
~ napisał(a): moj syn ma bojownika czy naprawde te rybki powinny byc hodowane w pojedynke?


Nie nie powinny i napewno nie w kuli. Wyobraz sobie jakby ciebie ktos zamknal w kuli :P jakbys sie czula?:P Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
22 lutego 2010r. o 21:47
Spokojnie mozesz go trzymać z innymi rybami.Nie ścierpi natomiast drugiego samca bojownika :) ( no chyba że masz tak wielki baniak że nie będą sobie wchodzić w drogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2010r. o 6:11
~ejotechnolodżi napisał(a):
~ napisał(a): moj syn ma bojownika czy naprawde te rybki powinny byc hodowane w pojedynke?


Nie nie powinny i napewno nie w kuli. Wyobraz sobie jakby ciebie ktos zamknal w kuli :P jakbys sie czula?:P Pozdrawiam.

a gdzie ja napisalam e mam kule:p kupilismy przyzwoite akwarium i filtr:) i dlatego pytam doswiadczonych akwarystow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
1 marca 2010r. o 18:28
czy ma ktoś do sprzedania 2 glonojady? potrzebuje samców zbrojnika lamparciego i niebieskiego(z takimi wasami na pysku). chętnie odkupię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2995
#janez07 nieaktywny
1 marca 2010r. o 20:16
Ja tez hoduje rybki gubiki.Tylko że mam problem miałem 20 sztuk a zostało 5-6.Wzajemnie się zjadają tak jakbym im jeść nie dawał,dostawały 3 razy dziennie jedzenie ale woda zaczęła mętnieć i zmniejszyłem dawkę do razu na dzień.Poradzcie coś ;(

Bez gwiazdy nie ma jazdy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo