Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Osoby Poszkodowane Przez Policję Lub Miejscową Prokuraturę I Sądy Proszone Są O Kontakt. Zwłaszcza Ci Wobec Których Zastosowano Komus
od Aga dla Poszkodowani
Szatan Pozdrawia
od 666 dla BDF EWELINY
Pozdrawiam Merytorycznego Kazia!!!!!!!!!!!!!!!
od Andrzej dla Kazio
Proszę Osoby Które By świadkami Otarcia Samochodów Na Dzikim Parkingu Przed Cmentarzem Na śluzowej Przed świętem Zmarłych O Kontak
od Śluzowa dla Sprzątanie grobów
BolecFORUM Nowy temat
Tylko na Bolcu
23 września 2015r. godz. 16:44, odsłon: 14805, Bolec.Info

Kasprzyk radnym tylko na chwilę?

W kuluarach mówi się o możliwym wniosku o wygaszenie mandatu radnego Wojciecha Kasprzyka.
Sala rajców
Sala rajców (fot. bolec.info)
Wojciech Kasprzyk zwyciężył w niedawnych wyborach uzupełniających do Rady Miasta i został zaprzysiężony podczas dzisiejszej sesji. Problem w tym, że zdaniem niektórych nie powinien on w ogóle wystartować w tych wyborach, bo "nie mieszka w Bolesławcu, a jedynie jest tu zameldowany" (jak powiedział nam jeden z czytelników). Przypomnijmy, że Wojciech Kasprzyk w poprzedniej kadencji samorządu był radnym PO, a podczas jej trwania rozpoczął pracę w jednej z miejskich spółek. Teraz jest członkiem Forum Samorządowego czyli stowarzyszenia, którym kieruje Piotr Roman.

Pokłosiem tej kontrowersji wokół miejsca zamieszkania radnego jest to, co stało się na dzisiejszym wspólnym posiedzeniu komisji. Wojciech Kasprzyk został zgłoszony na stanowisko wiceprzewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów, ale jego kandydaturze sprzeciwił się... członek Klubu Forum Dariusz Mucha. Kandydatura Kasprzyka przepadła, a wybór wiceprzewodniczącego odłożono w czasie. W kuluarach mówi się o możliwym wniosku o wygaszenie mandatu radnego.

- Mieszkam w Bolesławcu, a w Osiecznicy prowadzę jedynie działalność gospodarczą - stwierdził Wojciech Kasprzyk. Skomentował on również innych radnych - Radny Mucha nie jest już członkiem Forum Samorządowego. Wczoraj może jeszcze był, ale dziś już nie jest - stwierdził. - A o miejsce zamieszkania powinniście zapytać Ariela Fecyka z PO, bo on mieszka we Wrocławiu.

Kasprzyk radnym tylko na chwilę?

~Forum Romanum - co im zrobisz? 30 września 2015r. o 8:48
~paweł napisał(a): Momen, moment... czy ja dobrze rozumiem ze radny pracuje w miejskiej spolce w Boleslawcu, potem, zalozmy ze po pracy, jedzie do Osiecznicy prowadzic dzialalnosc gospodarczą, po czym wraca na noc do Boleslawca?
kto tu z kogo chce zrobic idiotę?


Czepianie się takich szczegółów to hejt? Tu chodzi o PRAWO!!
Temat umarł na Bolec i nikt z tym nic nie zrobił, kolejna wygrana UM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Administrator Osiedla 30 września 2015r. o 12:08
Jak tam Panie "radny"? wygodnie na kanapie w stołowym u mamusi? Spokojnie, już sprawa przysycha, na wiosnę będzie można wrócić :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ 30 września 2015r. o 12:33
przecież on ma kobiete i dziecko w osiecznicy i dom na kredyt więc jak wraca na noc do mamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ 30 września 2015r. o 14:00
~ napisał(a): przecież on ma kobiete i dziecko w osiecznicy i dom na kredyt więc jak wraca na noc do mamy

U mamy z balkonu macha wyborcom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!