ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4703, 19 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

30 czerwca 2020r. godz. 10:52, odsłon: 1218, KPP Bolesławiec
Sprawdź czym wyjeżdża Twoje dziecko
Kontrola autobusu przed wakacyjnym wyjazdem - zgłoś telefonicznie bolesławieckiej drogówce
Bolesławiec - Informacje: Sprawdź czym wyjeżdża Twoje dziecko Radiowóz policyjny (fot. Bernard Łętowski)

Bolesławieccy policjanci w okresie wakacyjnym prowadzą wzmożone działania kontrolne na rzecz bezpiecznego wypoczynku. Czas letni to okres wyjazdów dzieci i młodzieży na obozy i kolonie dlatego policjanci sprawdzają autokary, które mają ich bezpiecznie zawieźć na miejsce.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w ramach działań ukierunkowanych na bezpieczny wakacyjny wypoczynek kontrolują autokary wiozące m.in. kolonistów do miejsca wypoczynku.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i zachowanie szczególnej ostrożności podczas podróży. By bezpiecznie dojechać na miejsce i wrócić później do domu, musimy pamiętać o podstawowych zasadach obowiązujących na drodze oraz o bezwzględnym przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego.

Funkcjonariusze pełniąc służbę w pojazdach oznakowanych i nieoznakowanych, będą zwracać szczególną uwagę na prędkość, stan trzeźwości kierujących, prawidłowe wykonywanie manewrów, szczególnie wyprzedzania oraz stosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego uruchomili stały punkt kontroli autobusów w Bolesławcu przy ul. Modłowej (baza PKS).

Kontrole autokarów przed planowanym wyjazdem prosimy zgłaszać do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu na e-mail komendant@boleslawiec.wr.policja.gov.pl, tel. 47 8733223, fax - 47 8733336. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


ProfiCztery kulturyDomoExprtWeterynarzMORENA
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Mrowka zaprasza
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.