ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4663, 10 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

10 lipca 2020r. godz. 22:05, odsłon: 523, Bolec.Info
W niedzielę wybory! Sprawdź, gdzie głosować
12 lipca wybierzemy nowego prezydenta RP. Publikujemy listę obwodów wyborczych na terenie powiatu.
Bolesławiec - Informacje: W niedzielę wybory! Sprawdź, gdzie głosować Urna wyborcza (fot. Bolec.Info)

W niedzielę, 12 lipca 2020r. będziemy wybierać nowego prezydenta RP. Lokale wyborcze w całej Polsce będą otwarte od godziny 7:00 do godziny 21:00.

Na terenie powiatu utworzonych zostało 63 obwodów do głosowania. Uprawnionych do głosowania w drugiej turze  jest 68 389 mieszkańców powiatu bolesławieckiego (o 90 więcej niż w pierwszej turze). W punktach na terenie powiatu bolesławieckiego będą mogli także głosować wyborcy spoza regionu, którzy pobrali zaświadczenia z urzędów gmin, gdzie są zameldowani.

Miasto Bolesławiec

  • Obwód nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Ceramiczna 5, 59-700 Bolesławiec (Agatowa, Bazaltowa, Bukowa, Ceramiczna 1 - 13 i nieparzyste 15 - 21, Cisowa, Gajowa, Górska, Grabowa, Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila”, Jagodowa, Jarzębinowa, Jasna, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kamionkowa, Łowiecka, Modrzewiowa, Morelowa, Myśliwska, Pogodna, Skalna, Skwer Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, Sokola, Sosnowa, Spacerowa, Świerkowa, Widok, Wilcza, Wrzosowa, Zabobrze, Żwirowa)
  • Obwód nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Ceramiczna 5, 59-700 Bolesławiec (Astrów, Bażantowa, Bławatkowa, Bratków, Czerwonych Maków, Irysów, Jaśminowa, Konwaliowa, Kormoranów, Narcyzów, Ptasia, Różana, Rumianków, Sadowa, Skowronkowa, Słoneczników, Stokrotek, Storczyków, Szarotek, Tulipanowa, Zaułek Sasanek, Żurawia)
  • Obwód nr 3 - Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Dolne Młyny 60, 59-700 Bolesławiec (Ceramiczna parzyste 14 - 24a i od 25 do końca, Dolne Młyny od 21 do końca, Generała Józefa Bema, Kazimierza Wielkiego, Konstytucji 3 Maja, Mostowa, Nadrzeczna, Stanisława Małachowskiego, Tunelowa, Wiaduktowa.
  • Obwód nr 4 - Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Dolne Młyny 60, 59-700 Bolesławiec (Akacjowa, Brzozowa, Elizy Orzeszkowej, Góralska, Graniczna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Klonowa, Lipowa, Łąkowa, Miodowa, Romualda Traugutta, Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Słowiańska, Stolarska, Topolowa, Wałowa, Wierzbowa)
  • Obwód nr 5 - Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Dolne Młyny 60, 59-700 Bolesławiec (Augusta Cieszkowskiego, Dębowa, Franciszka Salezego Jezierskiego, Stanisława Staszica, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Walerego Wróblewskiego)
  • Obwód nr 6 - Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Juliusza Słowackiego 2, 59-700 Bolesławiec (Adama Mickiewicza, Bartosza Głowackiego, Ekonomiczna, Kaszubska, Modłowa, Ogrodowa, Plac Wolności, Polna, Przemysłowa, Strefowa, Tadeusza Kościuszki)
  • Obwód nr 7 - Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Jana Pawła II 38c, 59-700 Bolesławiec (K. I. Gałczyńskiego, Staroszkolna)
  • Obwód nr 8 - Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Jana Pawła II 38c, 59-700 Bolesławiec (Aleja Tysiąclecia od 32 do końca, Jana Pawła II od 6 do końca)
  • Obwód nr 9 - Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Piotra i Pawła 2, 59-700 Bolesławiec (Aleja Tysiąclecia 1 - 31, Fabryczna, Jagiellonów, Jana Pawła II 2A - 4B, Melchiora Wańkowicza, Piastów, Spokojna, Spółdzielcza)
  • Obwód nr 10 - Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Juliusza Słowackiego 2, 59-700 Bolesławiec (Bolesława Chrobrego, Ciesielska, Hutnicza, Juliusza Słowackiego, Królowej Jadwigi, Piotra i Pawła, Żwirki i Wigury)
  • Obwód nr 11 - Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Mikołaja Brody 12, 59-700 Bolesławiec (Adama Asnyka, Dzieci Wrześni, Górników, Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów, Ignacego Łukasiewicza, Karola Miarki, Plac Ks. Jerzego Popiełuszki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego)
  • Obwód nr 12 - Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec (Bielska, Cicha, Tadka Jasińskiego)
  • Obwód nr 13 - Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec (Karola Marcinkowskiego, Parkowa, Plac Księdza Prałata Władysława Rączki, Podgórna, Słoneczna, Stefana Okrzei, Zaułek, Zygmunta Augusta)
  • Obwód nr 14 - Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec (Bronisława Kosiby, Czesława Miłosza, Gabriela Narutowicza, Gen. Franciszka Kleeberga, Konradowska, Kresów II RP, Mikołaja Kopernika, Murarska, Stefana Starzyńskiego od 45 do końca, Zielona)
  • Obwód nr 15 - Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 5, ul. Zygmunta Augusta 16b, 59-700 Bolesławiec (Jana Kilińskiego, Stefana Starzyńskiego 1 - 43)
  • Obwód nr 16 - Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Aleja Wojska Polskiego 6/1a, 59-700 Bolesławiec (Aleja Wojska Polskiego, Artyleryjska, Emilii Plater, Generała Władysława Andersa, Hugo Kołłątaja, Kasztanowa, Krótka, Łasicka, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Niepodległości, Plac Pokoju, Saperska, Stefana Żeromskiego, Wojciecha Korfantego, Zagłoby)
  • Obwód nr 17 - Pałac Ślubów, Ratusz-Rynek 41, 59-700 Bolesławiec (Bankowa, Braci Śniadeckich, Fryderyka Chopina, Ignacego Daszyńskiego, Kościelna, Rynek, Sądowa, Sierpnia 80, Skwer 100 - lecia Odzyskania Niepodległości, Tamka, Teatralna, Zacisze)
  • Obwód nr 18 - Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Mikołaja Brody 12, 59-700 Bolesławiec (Bolesława Kubika, Józefa Wybickiego, Komuny Paryskiej, Marcina Opitza, Michała Drzymały, Michała Kutuzowa, Mikołaja Brody, Obrońców Helu, Wąska)
  • Obwód nr 19 - Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 2, ul. Mikołaja Brody 17, 59-700 Bolesławiec (Gen. Władysława Sikorskiego, Ignacego Domeyki, Ignacego Paderewskiego, Jana Matejki, Jana Sobieskiego, Janusza Meissnera, Jeleniogórska, Karkonoska, K. K. Baczyńskiego, Leśna, Lubańska, Ludwika Pasteura, Mjr. Henryka Sucharskiego, Obrońców Westerplatte, Piotra Skargi, Plac Świętego Krzyża, Pod Lasem, Robotnicza, Rondo 100 - lecia Niepodległości, Rzemieślnicza, Stanisława Dąbka, Stefana Batorego, Ślusarska, Willowa, Wincentego Witosa, Zbigniewa Herberta, Zwycięstwa)
  • Obwód nr 20 - Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 7, ul. Górne Młyny 5, 59-700 Bolesławiec (Gdańska, Henryka Sienkiewicza, Jana Karskiego, Majora „Hubala”, Orląt Lwowskich, Powstańców Warszawy, Rotmistrza Pileckiego, Śluzowa, Warszawska, Władysława Reymonta, Żołnierzy Wyklętych)
  • Obwód nr 21 - Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 7, ul. Górne Młyny 5, 59-700 Bolesławiec (1 Maja, 10 Marca, Aleja Partyzantów, Armii Krajowej, Bobrowa, Bohaterów Getta, Bolesława Prusa, Dolne Młyny 1a - 5, Garncarska, Górne Młyny, Grunwaldzka, Karpecka, Kwiatowa, Mała, Magistracka, Masarska, Mazowiecka, Orla, Piaskowa, Plac Piastowski, Plac Zamkowy, Pomorska, Rondo Jerzego Szmajdzińskiego, Rajska, Sportowa, Szkolna, Targowa, Wesoła, Władysława Łokietka, Zgorzelecka)
  • Obwód nr 22 - Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu, Aleja Tysiąclecia 30, 59-700 Bolesławiec (Zakład leczniczy - Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu)
  • Obwód nr 23 - Dom Pomocy Społecznej w Bolesławcu, ul. Piastów 17, 59-700 Bolesławiec (Dom Pomocy Społecznej w Bolesławcu)

Gmina Osiecznica

  • Obwód nr 1 - Centrum Aktywności Społecznej w Tomisławiu, Tomisław 62A, 59-724 Osiecznica (Osieczów, Tomisław)
  • Obwód nr 2 - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osiecznicy, ul. Lubańska 29B, 59-724 Osiecznica (Kliczków, Osiecznica)
  • Obwód nr 3 - Świetlica Wiejska w Przejęsławiu, Przejęsław 10a, 59-724 Osiecznica (Przejęsław)
  • Obwód nr 4 - Świetlica Wiejska w Ławszowej, Ławszowa 81, 59-724 Osiecznica (Ławszowa)
  • Obwód nr 5 - Świetlica Wiejska w Parowej, Parowa 89A, 59-724 Osiecznica (Bronowiec, Parowa, Poświętne)
  • Obwód nr 6 - Centrum Aktywności Społecznej w Ołoboku, Ołobok 62A, 59-724 Osiecznica (Ołobok)
  • Obwód nr 7 - Centrum Aktywności Społecznej w Świętoszowie, ul. Szkolna 15, 59-726 Świętoszów (Leśny Dwór, Luboszów, Świętoszów)

Gmina Nowogrodziec

  • Obwód nr 1 - Szkoła Podstawowa im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej, Czerna 52, 59-730 Nowogrodziec  (Czerna)
  • Obwód nr 2 - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gierałtowie, Gierałtów 47, 59-730 Nowogrodziec (Gierałtów: nr domów: 1 - 238, 251 - 255, od 260 do końca)
  • Obwód nr 3 - Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Godzieszowie, Godzieszów 97, 59-730 Nowogrodziec (Godzieszów, Gierałtów: nr domów: 239 - 250, 256 - 259)
  • Obwód nr 4 - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościszowie, Gościszów 152, 59-730 Nowogrodziec (Gościszów)
  • Obwód nr 5 - Świetlica wiejska w Milikowie, Milików 146, 59-730 Nowogrodziec (Milików)
  • Obwód nr 6 - Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi, Nowa Wieś 26a, 59-730 Nowogrodziec (Nowa Wieś, Kierżno, Kolonia Bieniec, Zebrzydowa: nr domów: 260 - 269)
  • Obwód nr 7 - Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu, ul. Sienkiewicza 8, 59-730 Nowogrodziec (Nowogrodziec, ulice: 1 Maja, Bolesławiecka, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Heweliusza, Karola Szymanowskiego, Klasztorna, Morelowa, Nowogrodzka, Ogrodowa, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Moniuszki, Wiśniowa, Witolda Lutosławskiego, Wrzosowa, Akacjowa, Brzozowa, Jaworowa, Osikowa, Sosnowa, Adama Asnyka, Fryderyka Chopina, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Górników, Grabowa, Jodłowa, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Janusza Kusocińskiego, Lipowa, Miodowa, Parkowa, Podleśna, Stanisława Chomontowicza, Szpitalna, Wąska, Cicha, Zabłocie)
  • Obwód nr 8 - Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu, ul. Lubańska 42a, 59-730 Nowogrodziec (Nowogrodziec, ulice: Henryka Brodatego, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Adama Mickiewicza, Robotnicza, Różana, Strzelecka, Szkolna, Wesoła, Cypriana Kamila Norwida, Bolesława Chrobrego, Fabryczna, Garncarska, Kamienna, Kaolinowa, Leśna, Lubańska, Łąkowa, Ołdrzychowska, Juliusza Słowackiego, Zielona, Łużycka)
  • Obwód nr 9 - Budynek nr 63 w Parzycach (były Ośrodek Kultury w Parzycach), Parzyce 63, 59-730 Nowogrodziec (Nowogrodziec, ulice: Młyńska, Polna, Parzyce)
  • Obwód nr 10 - Świetlica Wiejska w Wykrotach, Wykroty ul. Główna 27, 59-730 Nowogrodziec (Wykroty, Zagajnik)
  • Obwód nr 11 - Świetlica Wiejska w Zebrzydowej, Zebrzydowa 52, 59-730 Nowogrodziec (Zebrzydowa, nr domów: 1 - 259a, od 270 do końca)
  • Obwód nr 12 - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu, ul. Lubańska 16, 59-730 Nowogrodziec (Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu)

Gmina Bolesławiec

  • Obwód nr 1 - Dom Ludowy, Żeliszów 102A, 59-700 Bolesławiec (Nowe Jaroszowice, Suszki, Żeliszów)
  • Obwód nr 2 - Dom Ludowy, Bożejowice 1A, 59-700 Bolesławiec (Bożejowice, Rakowice)
  • Obwód nr 3 - Dom Ludowy, Otok 44C, 59-700 Bolesławiec (Kraszowice, Otok, Nowa)
  • Obwód nr 4 - Dom Ludowy, Brzeźnik 37, 59-700 Bolesławiec (Brzeźnik)
  • Obwód nr 5 - Dom Ludowy, Dobra 94, 59-700 Bolesławiec (Dobra, Mierzwin)
  • Obwód nr 6 - Szkoła Podstawowa, Dąbrowa Bolesławiecka 43, 59-700 Bolesławiec (Bolesławice, Chościszowice, Dąbrowa Bolesławiecka, Golnice, Krępnica, Łąka)
  • Obwód nr 7 - Dom Ludowy, Trzebień ul. Lipowa 5, 59-700 Bolesławiec (Kozłów, Parkoszów, Stara Oleszna, Trzebień, Trzebień Mały)
  • Obwód nr 8 - Dom Ludowy, Kraśnik Dolny 24C, 59-700 Bolesławiec (Kraśnik Dolny, Kraśnik Górny, Lipiany, Nowa Wieś)
  • Obwód nr 9 - Centrum Administracyjno-Kulturalne, Kruszyn ul. Kasztanowa 1B, 59-700 Bolesławiec (Kruszyn)
  • Obwód nr 10 - Dom Ludowy, Łaziska 30A, 59-700 Bolesławiec (Łaziska, Stare Jaroszowice)
  • Obwód nr 11 - Dom Ludowy, Ocice 54B, 59-730 Nowogrodziec (Ocice)

Gmina Gromadka

  • Obwód nr 1 - Szkoła Podstawowa w Gromadce, ul. gen. Wł. Sikorskiego 19, 59-706 Gromadka (Obszar wsi Gromadka i Borówki)
  • Obwód nr 2 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gromadce z siedzibą w Wierzbowej, Wierzbowa 19, 59-706 Gromadka (Obszar wsi Motyle, Nowa Kuźnia, Pasternik i Wierzbowa)
  • Obwód nr 3 - Świetlica wiejska w Różyńcu, Różyniec 41B, 59-706 Gromadka (Obszar wsi Krzyżowa, Osła i Różyniec)
  • Obwód nr 4 - Świetlica Wiejska, Modła 15A, 59-706 Gromadka (Obszar wsi Patoka i Modła)

Gmina Warta Bolesławiecka

  • Obwód nr 1 - Wiejski Dom Kultury, Warta Bolesławiecka 29B, 59-720 Warta Bolesławiecka (sołectwo Warta Bolesławiecka, sołectwo Wartowice)
  • Obwód nr 2 - Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, Tomaszów Bolesławiecki 96, 59-720 Tomaszów Bolesławiecki (sołectwo Tomaszów Bolesławiecki)
  • Obwód nr 3 - Świetlica Wiejska, Raciborowice Górne 196, 59-720 Raciborowice Górne (sołectwo Raciborowice Górne)
  • Obwód nr 4 - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Iwiny Osiedle I 6, 59-720 Iwiny (sołectwo Iwiny, sołectwo Lubków)
  • Obwód nr 5 - Świetlica Wiejska, Szczytnica 34A, 59-720 Szczytnica (sołectwo Szczytnica, sołectwo Wilczy Las)
  • Obwód nr 6 - Kino „Kujawy”, Raciborowice Dolne 61, 59-720 Raciborowice Dolne (sołectwo Raciborowice Dolne, sołectwo Jurków)
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Piernikowa Porzeczka   10 lipca 2020r. o 22:14

~Piernikowa Porzeczka

Postów:

Egipcjanie mieli 10 plag ale nie mieli ani pisu ani Dudy
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Celestynowy Świerk   10 lipca 2020r. o 22:25

~Celestynowy Świerk

Postów:

Na nikogo nie glosować, jeden i drugi to szkodnik dla polaków. Od lat działaja tak samo dziela i rzadza. Wiecznie wybieranie mniejszego zła albo, żeby nie wygrał ten drugi. Ten system jest tak skonstruowany, zeby polak myslał, ze cos wybiera. Niestety ten naród tak głeboki śpi, ze juz jest stracony. Wszystko juz wyprzedane i rozgrabione łacznie z woda w Waszych kranach.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

skorn   11 lipca 2020r. o 17:39

skorn

Postów: 11789

+

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Horus   11 lipca 2020r. o 18:02

Horus

Postów: 1401

a co znaczy ten ''plus''?

ogłosiłeś jakiś swój własny ''program''?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

MORENADomoExprtWeterynarz
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Przedsmak Święta Ceramiki Przedsmak Święta Ceramiki

Rabaty dla klientów sklepu internetowego Zakładów Ceramicznych "Bolesławiec"