ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4734, 20 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

23 lipca 2020r. godz. 12:52, odsłon: 1260, Klub żeglarski
Zajęcia żeglarskie dla całych rodzin
Uczniowski Klub Żeglarski Pirat Bolesławiec zaprasza na bezpłatne zajęcia żeglarskie
Bolesławiec - Informacje: Zajęcia żeglarskie dla całych rodzin Uczniowski Klub Żeglarski Pirat Bolesławiec (fot. Polsailing)

Uczniowski Klub Żeglarski Pirat Bolesławiec dzięki współpracy z Polskim Związkiem Żeglarskim oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprasza na bezpłatne zajęcia żeglarskie, które odbędą się na zbiorniku wodnym Krępnica już 27. lipca.

- Pomimo trudnej rzeczywistości, udało się jednak zorganizować zajęcia w ramach programu PolSailing. To bardzo ważny program upowszechniający żeglarstwo, pokazujący dzieciom i ich rodzicom, że nasz sport może stać się pasją, przygodą, a nawet stylem życia. Dzisiaj niezwykle ważne jest, aby dzieci inspirować, wskazywać im drogę. Tą drogą może być żeglarstwo – mówi Tomasz Chamera, prezes Polskiego Związku Żeglarskiego.

Część oferty skierowana jest dla dzieci w wieku 7-10, nawet tych, które wcześniej nie miały okazji żeglować. Szkolenie odbywa się w klasie Optymist, na każdego uczestnika przypada 15 godzin szkolenia praktycznego i teoretycznego. Doświadczenie nie jest wymagane.

Drugą ofertą jest żeglowanie dla rodzin – „Cała rodzina pod żaglami za miastem”

"Zapraszamy całe rodziny na żagle naszych większych łódek. Załogi mogą liczyć maksymalnie 5 osób i minimum 2 osoby. Również nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie, zapewniamy sternika na jachcie, więc nie trzeba się o nic martwić na pokładzie, pozostaje tylko czerpać przyjemność z żeglowania. Każdy rejs trwa 1,5 godziny." - mówi Jakub Jakubowski, koordynator regionalny projektu w Bolesławcu/Krępnicy.

Zapisy przez stronę:

https://www.polsailing.pl/polsailing-program

https://www.polsailing.pl/polsailing-rodzinny

Szczegóły i informacje:

www.polsailing.pl
Koordynator regionalny w Bolesławcu/Krępnicy
Jakub Jakubowski - 698 228 671

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


ProfiCztery kulturyDomoExprtWeterynarzMORENA
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zamek Kliczków zaprasza!