ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4705, 21 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Żabka zaprasza!
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

7 sierpnia 2020r. godz. 09:28, odsłon: 1656, Bolec.Info
Lokalne Zatargi w połowie drogi
Ogólnopolskie Młodzieżowe Zatargi z Teatrem nie odbędą się we wrześniu. Ale jest alternatywa.
Bolesławiec - Informacje: Lokalne Zatargi w połowie drogi Teatr Stary (fot. Wojtek Szoka)

Od 6 lat z początkiem wiosny bolesławiecki teatr przejmowali we władanie młodzi adepci sztuki aktorskiej, by podzielić się z innymi swoją pasją i swoimi umiejętnościami. Ze względu na pandemię w tym roku żadne festiwale nie były możliwe. Tak się zdarzyło z Ogólnopolskimi Młodzieżowymi Zatargami z Teatrem, które do tej pory były wizytówką instytucji Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu. Początkowo wydarzenie zostało przeniesione na wrzesień. Organizatorzy liczyli, że sytuacja zostanie opanowana i wrześniowy termin pozwoli na zorganizowanie teatralnego święta zgodnie z wcześniejszym planem. Niestety, nadal nie może tak być.

- Mamy jednak sposób na nasze sztandarowe przedsięwzięcie. - czytamy na stronie Młodzieżowego Domu Kultury - Zapraszamy na „Zatargi w połowie drogi” – nasze lokalne spotkania teatralne. Dwa dni prezentacji wspaniałych spektakli naszych pracowni oraz od dawna planowany spektakl „Latający Teatr – Kantorowi” przygotowany przez grupę teatralną Latający Teatr.

Spektakl normalnie otwierałby marcowe Zatargi, których motywem przewodnim miała być twórczość Tadeusza Kantora. Otworzy natomiast „Zatargi w połowie drogi” w piątek 11 września 2020 roku. Otwarcie odbędzie się o godzinie 19:00.

Szczegółowy harmonogram Zatargów także wkrótce zostanie opublikowany.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Cztery kulturyDomoExprtWeterynarzMORENAProfi
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.