ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4776, 1 grudnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony12 października 2020r. godz. 10:15, odsłon: 2554, Przedszkole Niepubliczne Nibylandia
Jest praca w przedszkolu
Przedszkole Niepubliczne Nibylandia szuka nauczycieli wychowania przedszkolnego.
Bolesławiec - Informacje: Jest praca w przedszkolu Przedszkole Niepubliczne Nibylandia (fot. Przedszkole Niepubliczne Nibylandia)

W związku z rozwojem Przedszkola Niepublicznego Nibylandia szukamy 2 nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz 2 nauczycieli do pracy z dziećmi, posiadającymi orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Do pracy w naszej placówce zapraszamy osoby pozytywnie nastawione do życia, odporne na stres, kochające dzieci, chcące się rozwijać, otwarte na zmiany, kreatywne i odważne. Zapraszamy osoby, dla których wybór zawodu nauczyciela to życiowa misja.

Oferujemy pracę w placówce o dużym zaufaniu społecznym i bardzo dobrej opinii rodziców, współpracę z energicznym i zgranym zespołem. Praca w Nibylandii gwarantuje zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia, stałego wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę oraz udział w różnych kursach i szkoleniach. Placówka korzysta ze sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań, takich jak program edukacyjny „Klucz do uczenia się” oraz metoda wychowawcza „Pozytywna Dyscyplina” ( https://pozytywnadyscyplina.pl https://kluczdouczeniasie.pl). W przedszkolu prowadzone jest również wiele aktywności artystycznych dla dzieci.

Od osób chcących dołączyć do naszego zespoły oczekujemy zgłoszenia (CV+LM) do piątku 16.10.2020 roku, wysłanego na e-mail:
biuro@przedszkole-nibylandia.pl

Serdecznie zapraszamy!

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

WeterynarzNoclegi KlekusiowoMORENADomoExprt
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy