ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4888, 19 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

5 marca 2021r. godz. 19:34, odsłon: 1044, Bolec.Info/UM Bolesławiec
Nowy chodnik na Różanej
Budowa chodnika obejmuje odcinek od ul. Gen. A .E. Fieldorfa „Nila” do skrzyżowania z ul. Narcyzów.
Bolesławiec - Informacje: Nowy chodnik na Różanej Chodnik na ul. Różanej (fot. UM Bolesławiec)

Urząd Miasta w Bolesławcu podpisał umowę na budowę chodnika na ul. Różanej. Jest to dość wąska i często uczęszczana droga. Porządny chodnik dla mieszkańców wydaje się konieczny, na poboczu często stoją samochody, uniemożliwiając pieszym swobodne przejście. Budowa chodnika obejmuje odcinek od ul. Gen. A .E. Fieldorfa „Nila” do skrzyżowania z ul. Narcyzów. Przybliżona długość chodnika wynosi 450 m.

,,Zawarta umowa dotyczy m.in. opracowania dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych uzgodnień, opracowania projektu organizacji ruchu oraz wykonania jednostronnego chodnika. Wykonawcą jest Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolesławcu.Wartość  zadania wynosi 127 000 zł. Środki pochodzą z budżetu miasta Bolesławca" - informuje Urząd Miasta Bolesławiec.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Noclegi KlekusiowoKlekusiowoDomoExprtWeterynarz
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu