ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4911, 12 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

4 maja 2021r. godz. 20:34, odsłon: 1260, KPP Bolesławiec/ Bolec.Info
Od 0,3 do 1,8 promila
1 i 3 maja policjanci zatrzymali 6 kierowców; wszyscy pijani, 5 popełniło przestępstwo, a jeden z zakazem sądowym.
Bolesławiec - Informacje: Od 0,3 do 1,8 promila Kontrola - badanie alkomatem (fot. KPP Bolesławiec)

Po południu, 1 maja bolesławiecka drogówka zatrzymała 46-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, który stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Badany miał 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Wieczorem zatrzymany został 44-latek z gminy Warta Bolesławiecka, kierowca miał 0,3 promila. Po godz. 21.00 dzielnicowi zatrzymali 29-letniego kierowcę z Bolesławca. Mężczyzna posiadający trzy aktywne zakazy sądowe jechał mając 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W nocy, 3 maja w tym samym czasie w dwóch miejscach na terenie Bolesławca patrole zatrzymały nietrzeźwych kierujących. W centrum miasta 39-latek kierował samochodem mając 1,4 promila alkoholu, a na ulicy Cieszkowskiego 36-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego prowadził auto mając 1,5 promila. Wieczorem w ręce funkcjonariuszy wpadł 40-letni mieszkaniec naszego powiatu, u którego badanie wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za złamanie sądowego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, konsekwencje finansowe i utrata prawa jazdy. Za jazdę po użyciu alkoholu grozi grzywna lub areszt oraz utrata prawa jazdy nawet na 3 lata.   

Alkohol to przyczyna wielu tragicznych zdarzeń na drodze. Bolesławieccy policjanci apelują do kierowców: PIŁEŚ - NIE JEDŹ!!!

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarz
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy!