Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Tylko na Bolcu
15 kwietnia 2011r. godz. 12:40, odsłon: 5995, Bolec.Info

Nagrody rozdane

Konkurs wzbudził olbrzymie zainteresowanie i był znakomitą promocją powiatu i lokalnego rzemiosła.
(fot. Bolec.Info)
Konkurs" FRYZURA WIOSENNA - FANTAZYJNE UPIĘCIE" zakończony, na Uroczystej Gali w Galerii Oleńka zgromadziło się ponad 200 osób.

Galę znakomicie przygotowali i prowadzili pani Urszula Frąszczak – Matyjewicz i Marek Łetowski. Na uroczystość przybyli Starosta Powiatu Cezary Przybylski , Dariusz Kwaśniewski członek Zarządu Powiatu, dyrektorzy szkół, przedsiębiorcy zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości z Bolesławca oraz wiele innych gości.

Na sali zebrał się kwiat fryzjerstwa bolesławieckiego.

Niektórzy uczestnicy przybyli na to spotkanie specjalnym samochodem. Zdjęcie tego samochodu prezentujemy poniżej.

Po powitaniu gości przez prowadzących głos zabrał Cezary Przybylski.

Starosta mówił, że dzięki porozumieniu Samorządu Powiatowego z Cechem Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości i mediów z portalem Bolec.Info i Muzycznym Radiem, przeprowadzono znakomicie zorganizowany konkurs, na najpiękniejszą fryzurę wiosenną w Bolesławcu. Gratulował i dziękował uczestnikom tego konkursu za pełne zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia.

- Konkurs był znakomitą promocja powiatu i firm zrzeszonych w Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości, które uczą prawdziwego rzemiosła. - mówił.

- To wszystko udało się wykonać dlatego,że, znaleźli się ludzie, którzy mieli pomysł, chcieli go zrealizować, bo chcieliśmy solidnie przy tym popracować i chcieliśmy coś dobrego zrobić– dodał Członek Zarządu Dariusz Kwaśniewski

Galę rozpoczęto od podziękowań dla Bolec.Info i Muzycznego Radia.

W imieniu mediów głos zabrał Kazimierz Marczewski – Konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem internautów, był o zasięgu nie tylko regionalnym, głosowali ludzie z USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec. W wyniku weryfikacji za ważne uznano ponad 2600 głosów. Oglądalność naszego portalu wzrosła w tym okresie o ponad 10 % . - mówił.

- Dziękujemy wszystkim za współpracę przy organizacji tego konkursu, szczególnie władzom starostwa i Cechu Rzemiosł Różnych, Pani Rzecznik Katarzynie Biegasiewicz i Pani Alicji Krzyszczak, z którymi pracowaliśmy bezpośrednio.

- Szczególne podziękowania przesyłamy Bolecnautom za udział w głosowaniu, dyskusji i polemice. Nasze uznanie kierujemy do kandydatek na fryzjerki i ich modelek, które wykazały się kunsztem fryzjerskim i już teraz są prawdziwymi artystkami w swoim przyszłym zawodzie – zakończył.
Następnie zaprezentowano relację filmową z przebiegu konkursu przygotowaną przez Telewizję Lokalną Azart–Sat. Później wręczono: dyplomy, upominki i nagrody.
Upominki i dyplomy otrzymały wszystkie biorące udział uczennice kandydatki za fryzjerki oraz ich modelki. Podziękowania złożono także zakładom fryzjerskim, które zaangażowały się w ten konkurs, a szczególnie
ˇ STUDIO URODY A2 , ul. Komuny Paryskiej
ˇ SALON URODY „MORYSON” ul. Wańkowicza 33A , za udostępnienie stanowisk do przeprowadzenia konkursu i profesjonalną pomoc.

Dyplomy wręczali między innymi starosta Cezary Przybylski oraz Dariusz Kwaśniewski członek Zarządu Powiatu.

Pięć najlepszych fryzjerek otrzymało nagrody rzeczowe w tym profesjonalny sprzęt fryzjerski.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu, ilości oddanych głosów są uaktualnione w newsie Najlepsza fryzura.

WYNIKI KONKURSU


1. ZAKŁAD USŁUGOWY „SZYK” Wiesława Niedoszytko
59-700 Bolesławiec, ul. Górne Młyny 12

I miejsce -Anna Pioruńska zdjęcie nr 7 na portalu Bolec.Info

2. FRYZJERSTWO MĘSKIE Godek Przemysław 59-700 Bolesławiec, ul. Ogrodowa 5

II miejsce-Patrycja Nowak zdjęcie nr 1 na portalu Bolec.Info

3. STUDIO URODY A2 Agnieszka Zyga 59-700 Bolesławiec, ul.Komuny Paryskiej

III miejsce-Adriana Szczurek zdjęcie nr 11 na Portalu Bolec.Info

4. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „REWA” Liwińska Renata
59-700 Bolesławiec, Aleja Tysiąclecia (INTERMARCHE)

IV miejsce-Anna Gortych zdjęcie nr 15 na portalu Bolec.Info

5. P.P.U.H. i K. FRYZJERSTWO „KASIA” Marzena Ostrowska-Drozdek
59-700 Bolesławiec, ul. Chopina

V miejsce Karolina Socha zdjęcie nr 4 na portalu Bolec.Info


Bolec.Info - zdjęcie
(fot. Bolec.Info)
(fot. Bolec.Info)
(fot. Bolec.Info)
(fot. Bolec.Info)
(fot. Bolec.Info)
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

REKLAMA Praca dla Ciebie