Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Tylko na Bolcu
26 października 2018r. godz. 20:05, odsłon: 7090, Kazimierz Marczewski

Łukasz Załucki na PAIH EXPO

Znakomita promocja bolesławian prowadzących działalność gospodarczą w mieście i powiecie.
Łakasz Załucki
Łakasz Załucki (fot. Archiwum prywatne)

25 października na PGE Narodowym w WarszawiePolska Agencja Inwestycji
i Handlu
zorganizowała PAIH EXPO 2018. W Pierwszym Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą wystąpił znany bolesławiecki przedsiębiorca prezes Łukasz Załucki, który zaprezentował referat na temat sukcesu jego polskiej firmy Ready Bathroom Sp. z o.o.  w Danii. Podzielił  się z uczestnikami swoimi przedsięwzięciami oraz przedstawił obraz swojego biznesu za granicą. W Forum uczestniczył premier Mateusz Morawiecki.

Jak czytamy na stronie internetowej  Forum rok 2018 jest nie tylko szczególnym czasem upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości, ale także momentem, kiedy promocja naszego kraju i polskich produktów czy usług za granicą znajduje się w centrum uwagi polityki gospodarczej rządu.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, której to została powierzona misja stworzenia swego rodzaju nowego korpusu dyplomacji gospodarczej, od półtora roku intensywnie pracuje nad budową sieci Zagranicznych Biur Handlowych, tzw. trade offices, zlokalizowanych na sześciu kontynentach.

Siłą synergii międzynarodowych zespołów eksperckich Agencji powstaje nowa, lepsza jakość szytego na miarę wsparcia dla polskich przedsiębiorców, którzy mają odwagę sięgać dalej i podbijać coraz bardziej odległe, lecz wschodzące, rynki.

Nadrzędnym wydarzenia, łączącego funkcje wystawiennicze i edukacyjne, było przekazanie jak najpełniejszego obrazu oferty publicznej (zwłaszcza Zagranicznych Biur Handlowych Agencji), kierowanej do polskich firm w zakresie wsparcia ich aktywności biznesowej i implementacji projektów na rynkach zagranicznych, w szczególności - pozaeuropejskich.

Potrzebą młodej gospodarki jest dogłębna i wielowymiarowa edukacja przedsiębiorstw w temacie bezpiecznej ekspansji zagranicznej, jak również zaszczepienie praktycznej wiedzy o sposobach działania w zróżnicowanych kulturowo regionach świata.

Grupą docelową projektu były polskie małe i średnie firmy planujące lub już realizujące ekspansję zagraniczną. Zakres merytoryczny wydarzenia skoncentrowany był wokół następujących zagadnień:

  • informacja o rynku i branżach priorytetowych,
  • nawiązywanie relacji biznesowych,
  • identyfikacja potencjalnych partnerów,
  • identyfikacja barier wejścia na rynek,
  • kultura biznesowa na danym rynku,
  • dostępne instrumenty wsparcia.

 PAIH EXPO wpisało się na stałe w kalendarze polskich przedsiębiorców i awansowania do miana święta polskiego handlu zagranicznego.

12 pawilonów tematycznych zaprojektowano zgodnie z kluczem geograficznym spowodowało, iż każdy region świata został profesjonalnie i merytorycznie zaprezentowany przez lokalnych ekspertów biur handlowych PAIH.

Udział w tym Forum bolesławieckiego przedsiębiorcy to duże wydarzenie gospodarcze w Bolesławcu pokazujące, że nasi przedsiębiorcy są uznawani w świecie gospodarczym i radzą sobie doskonale. To także znakomita promocja bolesławian prowadzących działalność gospodarczą, a także miasta i powiatu.

Łukasz Załucki na PAIH EXPO

~Ciemnoszara Nasturcja niezalogowany
29 października 2018r. o 5:46
Jak by była Polska firma to by Polacy w niej pracowali a nie 95% Ukraincy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMAMrowka zaprasza