Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Beata Szydło do bolesławian: liczę na Wasze wsparcie
10114
#alter nieaktywny
13 października 2015r. o 11:08
~do bezmózga napisał(a): Sam jesteś lemingiem i pisowskim popaprańcem ,a co do mózgu to ci powiem że PAN BÓG dał ci jeden zwój mózgu więcej od kury, żebyś nie chodził po podwórku i nie s.r.a.ł.


Typowy wyborca PO. Gratulacje robisz świetną robotę dla PISu :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2015r. o 11:13
Kilka dni temu Korwin robił hepening z przebranymi świniami za PO i PIS jak się pchają do koryta, dzisiaj w 1 na 1 zadeklarował chęć wstąpienia do koalicji rządzącej, jak widać sam się pcha do koryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2015r. o 11:26
alter napisał(a):
~do bezmózga napisał(a): Sam jesteś lemingiem i pisowskim popaprańcem ,a co do mózgu to ci powiem że PAN BÓG dał ci jeden zwój mózgu więcej od kury, żebyś nie chodził po podwórku i nie s.r.a.ł.


Typowy wyborca PO. Gratulacje robisz świetną robotę dla PISu :)

I tu się mylisz wyborco PIS głosuję na SLD.A tak szczerze to chciałbym żeby ten śmieszny PIS doszedł do władzy bo mam skończone 64 i pójdę na obiecaną emeryturę.Jeszcze jedno mam pięcioro dzieci w wieku od 8 lat do 15więc dwa i pół klocka dodatkowo miesięcznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 października 2015r. o 12:07
~ napisał(a): I tu się mylisz wyborco PIS głosuję na SLD.A tak szczerze to chciałbym żeby ten śmieszny PIS doszedł do władzy bo mam skończone 64 i pójdę na obiecaną emeryturę.Jeszcze jedno mam pięcioro dzieci w wieku od 8 lat do 15więc dwa i pół klocka dodatkowo miesięcznie.


Dobra to wiemy już kim jesteś, w jakim wieku, na kogo głosujesz, i jakie masz motywacje. :)

Głosuj sobie na kogo chcesz, ale obrażać nikogo nie musisz. To co piszesz świadczy o tobie.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2015r. o 13:10
~ napisał(a):
I tu się mylisz wyborco PIS głosuję na SLD.


To jeszcze większy wstyd!
Wskaż takie miejsce w świecie, które lewica doprowadziła do rozkwitu.
Mam smutne wiadomości - nie ma!
Lewizna to jeden z największych raków, które toczy ludzkość.
I ciągle znajduje nowych frajerów ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
13 października 2015r. o 14:04
~ napisał(a):
~ napisał(a):
I tu się mylisz wyborco PIS głosuję na SLD.


...Wskaż takie miejsce w świecie, które lewica doprowadziła do rozkwitu.
Mam smutne wiadomości - nie ma!
...


Słyszałeś może o Chinach? Gospodarcza i militarna największa ŚWIATOWA POTĘGA !!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2015r. o 14:42
alter napisał(a):
~ napisał(a): I tu się mylisz wyborco PIS głosuję na SLD.A tak szczerze to chciałbym żeby ten śmieszny PIS doszedł do władzy bo mam skończone 64 i pójdę na obiecaną emeryturę.Jeszcze jedno mam pięcioro dzieci w wieku od 8 lat do 15więc dwa i pół klocka dodatkowo miesięcznie.


Dobra to wiemy już kim jesteś, w jakim wieku, na kogo głosujesz, i jakie masz motywacje. :)

Głosuj sobie na kogo chcesz, ale obrażać nikogo nie musisz. To co piszesz świadczy o tobie.

Faktycznie te mózgi w tym PISie macie wyprane ,jak mogłeś łyknąć takie bzdury które nabazgrałam że mam 64 lata i pięcioro małych dzieci ,tak naprawdę jestem panną na wydaniu i głosuję na PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 października 2015r. o 14:57
~ napisał(a): Faktycznie te mózgi w tym PISie macie wyprane ,jak mogłeś łyknąć takie bzdury które nabazgrałam że mam 64 lata i pięcioro małych dzieci ,tak naprawdę jestem panną na wydaniu i głosuję na PIS.


Łykasz to ty. Nigdzie nie napisałem, że jestem, lub głosuję na PIS.
Rzeczywiście bazgrzesz brednie.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza