Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obrażają, ale nie są większością
~też tylda niezalogowany
18 października 2015r. o 0:34
P.S. Nie trudno zauważyć ,że sygnatariuszom apelu wcale nie chodzi o walkę z globalnym hejtem, oni chcą walczyć tylko z hejtem wobec tej pani. I na tym polega ich hipokryzja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 0:46
Wspólny mianownik tych wszystkich nazwisk pod apelem to "PO".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 października 2015r. o 8:19
fobiak napisał(a): emem, twoja pozycja nie pozwala na branie udzialu w dyskusjach na portalu, poza tym twoj swatopoglad nie jest polski


Jestem takim samym uzytkownikiem forum jak kazdy inny zalogowany i nie zamierzam rezygnowac z udzialu w dyskusjach. Moj poglad jest jak najbardziej polski, ale byc moze nie jest ultra-katolicki (bo ja sprzeciwiam sie nienawisci).

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
18 października 2015r. o 8:49
emem napisał(a): ale byc moze nie jest ultra-katolicki (bo ja sprzeciwiam sie nienawisci).


Z pewnoscia lewactwo uosabia wszystko, co najlepsze w nowoczesnej Europie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2015r. o 9:52
~ napisał(a): Bzdurność poprawno-politycznej wypowiedzi Tokarczuk polega na tym, że generalizuje i wszystkim obecnym Polakom przypisuje odpowiedzialność za jakieś niby grzechy sprzed wieków.
Po pierwsze - oceniając działania sprzed wieków należy przykładać miarę sprzed wieków, a nie dzisiejsze standardy myślenia. Nawet tego niezbyt rozgarniętego myślenia lewackiego (moja prywatna opinia na temat lewaków - gotów jestem jej bronić).
Po drugie - większość obecnych Polaków jest pochodzenia zdecydowanie nieszlacheckiego, a po prostu chłopskiego (ze mną włącznie dla jasności), które było traktowane tak samo jak te niby kolonizowane masy np. ukraińskie. Czyli Tokarczuk teraz przypisuje mi odpowiedzialność za to, że moi prości przodkowie byli polskimi chłopami.
Po trzecie - jej wypowiedź jest elementem promocji w lewackich mediach, które mają zaprogramowany schemat działania i za każdym razem starają się dążyć do budowania zachowań antynarodowych (nie tylko w Polsce zresztą) i budowania nowego świata i nowego człowieka. Bo oni oczywiście wiedzą lepiej, co mi, i Wam, jest do szczęścia potrzebne.
Zastanawiające jest tylko to, że Tokarczuk trochę historii przy "Księgach Jakubowych" musiała się nauczyć. A wnioski wyciąga, jakby miała - jak Kubuś Puchatek - bardzo mały rozumek.
Co do hejterów - nienawiść rodzi nienawiść. Nienawiść hejterów ma swoje źródło w nienawiści lewaków do wszystkiego co narodowe czy katolickie. Zauważcie, jak jest definiowana tzw. "mowa nienawiści". Nie można powiedzieć nic złego na temat homoseksualistów, Żydów, islamu czy mniejszości narodowych. Nawet jak masz dowody w ręce. Nie jest mową nienawiści wg lewaków obrzucanie inwektywami Kościoła Katolickiego, naśmiewanie się z chrześcijaństwa czy obrazoburcza tzw. "sztuka" (przykład -Dorota Nieznalska i krucyfiks w moczu).
Niedługo przyznanie się do katolicyzmu będzie stanowiło powód do oskarżeń.
Wszystko ma swój koniec i lewacy też niedługo polegną w wyniku działania procesów, które uruchomili. Albo islamiści zetną im głowy, albo odbudują skrajne ugrupowania (Breivików i im pochodnych, nazistów, itd), co już zaczyna być widoczne w Europie Zachodniej.
Kończąc - są dwa zagadnienia:
- trzeba potępić ślepą nienawiść i nie popierać tych, którzy straszą ludzi za głoszenie przez nich poglądów (nawet głupich) czyli nie popieramy hejterów straszących Tokarczuk,
- trzeba potępić głupie poglądy takie, jak wygłasza Tokarczuk i nie bać się, że jest się niepoprawnym politycznie. Czyli nie popieramy Tokarczuk i walczymy z takimi jak ona głoszącymi bezsensowne tezy.


Mądrych zawsze warto poczytać :) Nie chciało by mi się tracić cennego czasu na analizę głupiej propagandy i dlatego dziękuję Koledze za wyczerpującą wypowiedź , podpisując się pod wnioskami końcowymi :)

~też tylda napisał(a): Baba chciała zaistnieć i zarobić "rzucając" inwektywy w twarz współczesnym Polakom, bezsensownie obwiniając nas wszystkim za zbrodnie i świństwa, być może, własnych przodków. Sama swoim hejtem, ( bo tak to oceniam), wywołała przeciwko sobie hejt w internecie. ("Kto mieczem wojuje od miecza ginie"). Ten kuriozalny apel w obronie czci tej pani, to kolejny lewacki "wyskok" dla "podkręcenia" atmosfery wokół niej, bo o to w gruncie rzeczy tu chodzi. Kto tym się przejął? Przejęli się tym lewackie lemingi dla tzw ale z gruntu fałszywej "poprawności politycznej". Wystarczy przejrzeć komentarze internautów i gołym okiem widać po której stronie jest większość. I to jest odpowiedź na lewacki apel w niesłusznej sprawie.



Tys prowda :D Celebrytom już doszczętnie odbija . Dla mamony zrobią wszystko.

Miłej niedzieli Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 października 2015r. o 9:59
gover napisał(a):
emem napisał(a): ale byc moze nie jest ultra-katolicki (bo ja sprzeciwiam sie nienawisci).


Z pewnoscia lewactwo uosabia wszystko, co najlepsze w nowoczesnej Europie.



Mozesz sobie nazywac to lewactwem, prawactwem, czy jak tam sobie chcesz. Jesli chcesz mnie obrazic to musisz sie lepiej postarac.

Szanuje poglady innych osob i jestem w stanie dyskutowac na rozne tematy, ale nie pozwole, zeby ktokolwiek uzywam okreslen obrazliwych. Nie ma dla mnie znaczenia pochodzenie, kolor skory, wyznanie czy orientacja seksualna osob, z ktorymi rozmawiam. Gdyby kazdy szanowal innych ludzi to nie byloby tyle agresji na swiecie - takze tutaj w Internecie. :-)

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2015r. o 10:04
To ja mam tak samo Marcin :) Ale zignorowałeś moje pytanie .

Sprzedajesz Firmę Agorze , bądź nosisz się z zamiarem ? Jeśli tak , to by wiele tłumaczyło .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 października 2015r. o 10:15
Pannazdzieckiem napisał(a): Sprzedajesz Firmę Agorze , bądź nosisz się z zamiarem ?


Nikt nie skladal nam zadnej oferty, zreszta i tak na dzisiaj nie jestesmy zainteresowani sprzedaza Bolec.Info.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza