Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła 17-latka
~ niezalogowany
22 października 2015r. o 22:27
Wy ludzie jesteście poj***ni??!! Młoda dziewczyna zaginela a wy ją jeszcze ostagrzacie??!! A pomyślcie ze teraz czyta to jej rodzina i co ona może sobie myśli o was?! O kolejni je**** ludzie którzy hejtuja wszystkich i myślą że to fail. A skąd wiecie co?! Rade się nad tym dobrze zastanowić bo ja ją znałem bardzo dobrze. Może i nie lubiłem ja przez jakiś czas ale później zrozumiałem ze nie warto bo bliźniego trzeba szanować a nie hejtowac bo hejtuja ludzie którzy nie mają własnego życia i niszczą kogoś innego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bzyk niezalogowany
22 października 2015r. o 22:29
Ludzie przestańcie wypisywać głupoty.Zastanówcie się troche co piszecie bo równie dobrze mógłby być wasz bliski w tej sytuacji.Miejmy nadzieje że się znajdzie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lala xd niezalogowany
22 października 2015r. o 22:56
oj biedna usmiechnieta ladna i radosna dziewczyna ;c wspulczuje :( mam nadzieje ze sie odnajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lala xd niezalogowany
22 października 2015r. o 22:56
oj biedna usmiechnieta ladna i radosna dziewczyna ;c wspulczuje :( mam nadzieje ze sie odnajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 1:16
~ napisał(a): ZAGINELO CZYJES DZIECKO,NIE WAZNE ILE MA LAT! TO CO TERAZ CZUJE RODZINA JEST STRASZNE. DAJ BOZE ZEBY SIE ZNALAZLA ALE TO CO TERAZ PRZECHODZA BLISCY NIE JESTASMY SOBIE W STANIE WYOBRAZIC. SMUTNE JEST TO LUDZKIE ZNIECZULENIE NA CZYJAS TRAGEDIE I PISANIE GLUPOT.

I po co piszesz z capslockiem liczysz że zwrócisz na siebie uwage ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
23 października 2015r. o 6:13
Znam Karolinę od bardzo dawna i coś mi tutaj nie pasuje. Jej narzeczony jakoś dotąd nie zamieścił na facebooku informacji o jej zaginięciu, oraz miał teraz wyjechać do pracy za granicę. A może po prostu pojechała z nim?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 października 2015r. o 6:29
O właśnie. Kiedy pojawia się tego typu ogłoszenie, to wydawałoby się, że wypowiedzą się osoby, które coś wiedzą o sprawie lub chcą podtrzymać na duchu Rodzinę. A niestety tak nie jest:(

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Igusia niezalogowany
23 października 2015r. o 8:49
falco napisał(a): a to takie proste ;)
administrator zamieszcza wpis jako typowe info -wiek ,wygląd ,widziana ostatnio itp dodaje numer do tel. kontaktowego i... blokuje wpisy

ale tu chodzi o coś innego ;) jak widać -sprawdza się
No i tak powinno byc ze komentarzy nikt nie pisze bo i po co? Jak ktos cos wie i chce pomoc to zadzwoni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.