Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła 17-latka
~markus niezalogowany
24 października 2015r. o 12:11
" Bzyku " ,

cieszea sie, ze jestes ZA rozsadnymi wypowiedziami na TYM PORTALU. Nikt nie wie , co go moze jeszcze spotkac w zyciu.
To, co czytam jako " interpretacja wiadomosci", napawa mnie bezgranicznym obrzydzeniem. Naturalnie nie zycze tym "gal-nonimusom" nic zlego, ale ciekawy jestem jak oni komentowaliby , gdyby znalezli sie, w dla NICH w nieciekawej zyciowo sytuacji ???.
Ale to sa "bezmozglowia", " "bez "horyzontow myslowych" i ponownie odczytalibysmy w TYM PORTAL
stek bezsensownych o obrazliwych komentarzy.

PS. Jestem ciekawy staowiska REDAKCJI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~REDAKCJA niezalogowany
24 października 2015r. o 12:28
W redakcji mamy kilka stanowisk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 października 2015r. o 12:38
~Ja napisał(a): Mając takiego chłopaka który wkręca mi jakies nieuleczalne choroby i wykańcza mnie psychicznie wspierając że umiera tez bym uciekła gdziekolwiek. Oby wróciła i zrozumiała zd chlopaka mozna rzucić: D


Proszę zamknąć dodawanie komentarzy! Sprawy osobiste tej osoby nie powinny być omawiane na takim forum publicznie. Czy ktoś z ekipy portalu bolec.info potrafi myśleć? :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Markus niezalogowany
24 października 2015r. o 13:12
Droga redakcjo,

doszedl do glosu ktos, kto nie widzi roznicy miedzy "stanowiskiem" a "stanowiskiem, w sensie zajecia konktretnej odpowiedzi". Trudno, pieniadz i "stanowisko" sa wazniejsze niz rozsadek". Tak to zinterpretowalem.

PS. Nie oczekuje od WAS nic konkretnego . Rece opadaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2015r. o 17:32
~ napisał(a): Ma narzeczonego w tak młodym Wieku?!No laska nie prożnowala,zamiast nauki to w głowie facet.Poleciała za nim bez zgody ojca,dlatego się nie odzywa.
Co w tym dziwnego. Młodzież jest rozwinięta fizycznie. Niektórzy w tym wieku mają już dzieci. Ciekawe ile lat miały wasze babcie, kiedy bawły się na sianku i miały potomstwo. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2015r. o 18:36
~ napisał(a): Ma narzeczonego w tak młodym Wieku?!No laska nie prożnowala,zamiast nauki to w głowie facet.Poleciała za nim bez zgody ojca,dlatego się nie odzywa.
Co w tym dziwnego. Młodzież jest rozwinięta fizycznie. Niektórzy w tym wieku mają już dzieci. Ciekawe ile lat miały wasze babcie, kiedy bawły się na sianku i miały potomstwo. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2015r. o 19:19
~ napisał(a):
~Bzyk napisał(a): Ludzie przestańcie wypisywać głupoty.Zastanówcie się troche co piszecie bo równie dobrze mógłby być wasz bliski w tej sytuacji.Miejmy nadzieje że się znajdzie:)


Jaksię ma dobre relacje z dzieckiem i się je wychowuje a nie żżyje obok to do takich sytuacji nie dochodzi.


Nie nie dochodzi,pier... głupoty. mam troje dzieci każde tak samo traktowane ,a jednak każde inne indywidualne. I choćbys nie wiem jak sie starała to różnie w życiu bywa.Wiele innych czynników ma wpływ na życie każdego człowieka. mało wiesz bo nie miałaś w życiu większych problemów to pieprzysz głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2015r. o 19:21
~markus napisał(a): " Bzyku " ,

cieszea sie, ze jestes ZA rozsadnymi wypowiedziami na TYM PORTALU. Nikt nie wie , co go moze jeszcze spotkac w zyciu.
To, co czytam jako " interpretacja wiadomosci", napawa mnie bezgranicznym obrzydzeniem. Naturalnie nie zycze tym "gal-nonimusom" nic zlego, ale ciekawy jestem jak oni komentowaliby , gdyby znalezli sie, w dla NICH w nieciekawej zyciowo sytuacji ???.
Ale to sa "bezmozglowia", " "bez "horyzontow myslowych" i ponownie odczytalibysmy w TYM PORTAL
stek bezsensownych o obrazliwych komentarzy.
Lubię to!

PS. Jestem ciekawy staowiska REDAKCJI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza