Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się zmotywować

3004
#masi nieaktywny
7 listopada 2015r. o 20:13
bax napisał(a): Uczę się angielskiego i nic nie rozumiem...to z tej mojej"mąki -chleba nie będzie" :| :D
Motywacja? haaa...nooo jest :) ...

Spróbuj od pojedyńczych słówek i później anglojęzyczne programyoglądaj i tak w kółko ;) Na mnie podziałało ;)
No i najlepszą nauką jest przebywanie wśród, angoli, franzuzów...

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
7 listopada 2015r. o 20:13
:) sobie zadaję a ty odpowiadasz :P a to dopiero ciekawe :)

do francuskiego to rozumiem ale angielski... albo się łapie albo nie i pasji do tego języka to akurat nie trzeba mieć ;) tylko chęć nauki. Passsja :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
7 listopada 2015r. o 20:15
~aa napisał(a): :) sobie zadaję a ty odpowiadasz :P a to dopiero ciekawe :)

do francuskiego to rozumiem ale angielski... albo się łapie albo nie i pasji do tego języka to akurat nie trzeba mieć ;) tylko chęć nauki. Passsja :D


~aa, Ty moja nauczycielko... :*

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
7 listopada 2015r. o 20:22
Masi ,zaczynam od słówek,no ok.,ale jak już idzie odmiana przez osoby,i do tego l.poj.,l mnoga...to już z niemieckim łatwiej :D chyyybaaa :| ;)
Fakt.,będąc w danym kraju wystarczy zwykły słownik kieszonkowy i migi :) ...
Póki co siedzę Tu ..w chałupie na...4 literach i mierzę siły na zamiary :D ;)...
Szukającym motywacji-POWODZENIA ! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
7 listopada 2015r. o 20:27
bax, nie tylko Ty masz problemy, ważne że są chęci i potrzebny niestety czas... ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
7 listopada 2015r. o 20:41
Problemy? w nauce nigdy :) kiedyś "pa ruski" uczyli i po mimo lat pamiętam- "ZAPOMNITIE !" :) to były piękne czasy :)...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
7 listopada 2015r. o 20:44
Ja też uczyłem się rosyjskiego, pamiętam, też jak dano nam do rąk statek "Aurora", po przejściu przez klasę został sam kadłub ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też poczatkujący niezalogowany
7 listopada 2015r. o 23:03
bax napisał(a): Uczę się angielskiego i nic nie rozumiem...to z tej mojej"mąki -chleba nie będzie" :| :D
Motywacja? haaa...nooo jest :) ...


Na początek polecam Ci książkę-kurs językowy Beaty Pawlikowskiej "Blondynka na językach-angielski brytyjski"

Zero gramatyki, zero wkuwania słówek, zero odmian czasowników.
To, jak podkreśla autorka, kurs rozmawiania w języku angielskim.
Kiedy po kilku dniach zauważysz ze faktycznie potrafisz prowadzić nie skomplikowane rozmowy w tym języku nabierzesz ochoty na dalsza naukę i znajdziesz motywację.
Podkreślam jednak że to bardzo dobra książka NA POCZATEK. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.