Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

" Karta Dużej Rodziny "

11445
PanM
16 listopada 2015r. o 20:22
Nawet opary mocy panaM nakręcają sprężyny takim trollom jak masi.

Niestety żadna siła nie włączy w nich guzuka z napisem " pisz z sensem i na temat "
No Panie Ziętara -- ma Pan coś do powiedzenia o "Karcie Dużej Rodziny" ?

Nieważne czy jest Pan za czy przeciw -- ważne są merytoryczne argumenty.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2015r. o 20:25
a Pan M masz na to jakikolwiek wpływ? ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
16 listopada 2015r. o 20:37
masi napisał(a): Skojarzenia masz bezcenne
:P

Ja wszystko mam bezcenne :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
16 listopada 2015r. o 20:45
Nie wiem po co Pan aż tak się "irytuje" na mój "widok" ;)
PanieM, każda pomoc jest ważna, nawet ta najmniejsza...
Dla samego sprawienia uśmiechu na twarzy ma to sens... Ale i tak Pan tego nie zrozumie.
Pan sensu w niczym nie widzi... Wieczny pesymizm i niezadowolenie.
Pokazał Pan, że potrafi walczyć ale jedynie w swoim interesie (biuro na dziesiątym piętrze)
Nie wiem tylko dlaczego korzystając z "dobrodziejstw", które oferuje "kraj", pluje Pan na wszystko i szufladkuje... Zadałem Panu proste pytanie...
Czy brał Pan dotację z UP...
Pan wymaga odpowiedzi, Pan otwiera nowe tematy i zaprasza do dyskusjji, tylko ma Pan jedną wadę, nie potrafi Pan odpowiedzieć na proste pytania. :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 listopada 2015r. o 20:52
Panie Norbercie , ma Pan złych informatorów.
Mam nadzieję że wie Pan kto może się ubiegać o dotacje .

Jam mam swoją firmę .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
16 listopada 2015r. o 20:55
I taka z Panem rozmowa, pewnie mam informatorów, pracuję dla Prezydenta jak to Pan wcześniej pisał, albo mam układy z KGB, CIA...
Nie pytałem czy ma Pan firmę, nie interesuje mnie to...
Zadałęm proste pytanie... Czy brał Pan kiedykolwiek dotację...
Wystarczyło odpisać -> Nigdy, byłoby po sprawie ;)
Dobrej Nocy :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karta na kartki ? niezalogowany
16 listopada 2015r. o 21:43
Kiedyś były kartki dzisiaj karty , no a do tego modlitwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzegorz niezalogowany
16 listopada 2015r. o 22:53
PanM napisał(a): Następny urzędniczy " GNIOT "
[...]


Chciałoby się napisać: Panie eM, zamiast użalać się - pod płaszczykiem walki z KDR - nad akcyzą za prąd, zrób Pan jeszcze coś dla Polski. Coś, co Pan może...

Żarty na bok, spróbujmy merytorycznie.

Zniesienie akcyzy na prąd.
Mój całkowity rachunek za energię to ~110 zł miesięcznie (po zmianie umowy i wymianie sprzętów na energooszczędne). Pytanie: ile zaoszczędzę na zniesieniu akcyzy ja, a ile Pan ?

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny
NA PEWNO nie jest gniotem. Wymiernie BARDZO pomaga nam w dwóch przypadkach:
1. ulgi na kolei - rodzice mają zniżkę 37%
2. muzea/parki narodowe - odwiedzamy je podczas wycieczek "jak leci" bez obawy, że będziemy jeść bilety wstępu na podwieczorek (chyba, że są to zabytki sakralne - wtedy SPORADYCZNIE, ale pojawia się alternatywa: zwiedzanie lub obiad.)
Dodatkową korzyścią z OKDR jest tańsze paliwo (Lotos, cena z kartą chyba taka sama jak na PutinOilu i Tesco) i swoisty cashback w Carrefourze.

Inną sprawą jest BOLESŁAWIECKA Karta Dużej Rodziny. Jej idea przypomina mi pewne hasło kabaretowe "Polska dla Polaków-nasze gumno dla nas". Jakkolwiek IMHO idea BolKDR ma sporą szansę na nagrodę za promocję miasta - ale to temat na inną dyskusję.

PanieM, to jak z tą akcyzą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza