Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowca samochodu osobowego zatrzymany
~Ja niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 18:33
O czym redakcjo piszesz w tym artykule?
W tytule o zatrzymaniu kierowcy, we wstępie tłustym drukiem o braku oznakowania na drodze, a poniżej zdjęcie skasowanego auta. Masło maślane, 3w1. Jak internet, telefon i telewizja. Tylko, że to połączenie ma jakiś sens.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 19:11
Skoro jest to droga krajowa 94 to na pewno nie jest w utrzymaniu ZDP Bolesławiec,tylko Lubań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 19:25
Znowu renault.
Rondo tam maja robic!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krisby Dlb niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 19:39
A kierowcą nie był czasem niejaki Pan Piotr Kojder z Parzyc? :-) poszukiwany za dilerke i spowodowanie jakiś czas temu wypadku w Nowej Wsi koło Nowogrodźca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krisby Dlb niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 19:39
A kierowcą nie był czasem niejaki Pan Piotr Kojder z Parzyc? :-) poszukiwany za dilerke i spowodowanie jakiś czas temu wypadku w Nowej Wsi koło Nowogrodźca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 21:07
~Krisby Dlb napisał(a): A kierowcą nie był czasem niejaki Pan Piotr Kojder z Parzyc? :-) poszukiwany za dilerke i spowodowanie jakiś czas temu wypadku w Nowej Wsi koło Nowogrodźca

Nowa Wieś nie jest koło Nowogrodźca tylko między Zebrzydową i Tomisławiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 21:17
Zrobić tam rondo a tiry na tory.
Każdy kierowca powinien też jeździć w kamizelce odblaskowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K7 niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 22:27
Wczoraj ok 19 prawie sama wyjechałam na ta wysepkę jadąc od strony Zgorzelca. I nie była to wina ani nadmiernej prędkości, ani brawurowego wyprzedzania. Z prawej strony z drogi podporządkowanej wysunęło się inne auto chcące wjechać na główną i po prostu odbiłam lekko w lewo zeby nie zahaczyć i mieć odrobinę więcej miejsca w razie gdyby tamten kierowca mnie nie zauważył i chciał wyjechać na drogę...przejechałam dosłownie centymetry od tej wysepki,ponieważ wieczorem była kompletnie niewidoczna. Moze i nie była to prędkość, która doprowadza do dachowania,ale na pewno skończyłoby sie to uszkodzonym samochodem. Jesli ktos jeździ tą drogo często to, wie czego sie spodziewać, a ja jechałam ta droga pierwszy raz od kilku miesięcy,wiec nie piszcie prosze bredni o wysepkach, na które nie mozna wjeżdżać, lub o tym,ze każdy wie,ze tam brakuje znaku.pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.