Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczury w Bolesławcu !!!

~mieszkaniec niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 21:22
Czy ktos ma podobne problemy ze szczurami jak my na mieszkancy ulicy spółdzielczej? są w piwnicy widziane na klatkach ale i co najgorsze i wręcz szokujące są w mieszkaniach u sąsiadki wyszedł w łazience u nas jeden przegryzł łącznik między muszlą a rurą pionu i przez otwór lazienkowy wyleciał na mieszkanie !!! zabiłem go ,lecz w muszli widziałem ogon drugiego po spłukaniu wody i innych sposobach spynął w rurę z powrotem ...zgłoszone zostałe te sprawy w sanepid i spółdzielni ! ale po sygnałach i powyższej sytuacji śmiem twierdzić ,że problem jest bardzo poważny !! Czy ktoś ma podobne problemy ???..Co robić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Albatros111 niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 23:59
Kto wygania koty, ten zaprasza szczury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 0:10
Taka prawda. Mieszkam w bloku oddalonym o 100 m od autora tematu. U nas nie ma problemu ze szczurami. Z tego, co wiem, to nasz blok jest jedyny w okolicy wolny od szczurów. Dlaczego? Bo mamy i dbamy o koty. Na kilka klatek mamy co najmniej 10 kotów. Kilka domowych, wychodzących i kilka mieszkających w piwnicy. Koty wykastrowane, wysterylizowane, nakarmione i problem szczurów znika,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hrump niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 0:18
Myslalem ze to temat o koalicji rządzącej w powiecie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 0:34
Wyrzucajcie z sąsiadami dalej resztki do kibla.Szczury idą tam gdzie jest żarcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Albatros111 niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 0:46
Na każdym podwórku, w każdej piwnicy gdzie żyją koty, nie będzie szczurów, bo dla nich to niemiłe towarzystwo. Fakty znane od dawna. Bardzo głupi są ludzie którym koty zadbane i w przewidzianej prawem ilości przeszkadzają. Opieka nad kotami wiele nie kosztuje, a korzyści z nieobecności szczurów są najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 9:13
Czyli autorze tematu. Poprostu przygarnij jakiegoś kota ze schroniska albo od kogoś i u siebie w mieszkaniu nie będziesz ich miał. Ja pamiętam jak w kamienicy mieszkałam i mieliśmy kota to u nas ani jednej myszy nie było a u sąsiadów po kaloryferach biegały. Teraz mieszkam w nowym budownictwie a i kota sobie wzięłam dla spokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 9:23
~ napisał(a): Taka prawda. Mieszkam w bloku oddalonym o 100 m od autora tematu. U nas nie ma problemu ze szczurami. Z tego, co wiem, to nasz blok jest jedyny w okolicy wolny od szczurów. Dlaczego? Bo mamy i dbamy o koty. Na kilka klatek mamy co najmniej 10 kotów. Kilka domowych, wychodzących i kilka mieszkających w piwnicy. Koty wykastrowane, wysterylizowane, nakarmione i problem szczurów znika,



Człowieku, przeczysz sam sobie... Kot nakarmiony ma gdzieś łapanie szczurów, dla relaksu taki sierściuch nażarty pójdzie złapać sobie wróbelka lub sikorkę, ot, taki instynkt łowcy... Z tego co widziałem, kot unika szczura jak ognia. Większość kotów "bezdomnych" to takie herlaki, że szczur wciąga takiego na śniadanie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza