Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Tegoroczny Sylwester, gdzie?

~spontaniczna niezalogowany
8 grudnia 2015r. o 21:34
Gdzie polecacie spędzić tegorocznego Sylwestra? U mnie co roku zawsze wychodzi to spontanicznie i oczywiście na ostatnią chwilę... Były wyjazdy w góry, sylwester na sali, gdzie w dniu imprezy biegłam do sklepu po sukienkę, zdarzały się domówki, kluby, a raz wylądowaliśmy nawet nad morzem...;) a jak wy spędzacie tegorocznego Sylwestra? Może mnie jakoś natchniecie i w końcu coś zaplanuje/zarezerwuje, w ostateczności będę miała jakiś punkt zaczepienia, gdy mąż zapyta gdzie w tym roku chcę spędzić sylwestra ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 13:08
hmm,coś jak ja,nadal nie mam pomysłu ,tzn.może nie obudziłam się wcześniej żeby coś zarezerwować i teraz szukam panicznie i nic w sumie nie ma-za późno,wiem :/ Może Wrocław i zabawa pod gołym niebem w Rynku ze wszystkimi.... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 19:52
z tego co mi wiadomo w Gromadce są wolne miejsca:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nnn niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 17:43
Włodzice Małe są wolne miejsca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 20:31
Jakiś kontakt? I jaką cena?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vov niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 21:05
Zapraszamy do Starych Jaroszowic tel.606439238
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2964
#magdam nieaktywny
11 grudnia 2015r. o 7:35
SYLWESTER CZERNA!!!!!! 60 ZŁ OD OSOBY[img=1449815745_sccxrl6.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 9:24
120 zł za osobę, telefon 785 244 479

3 dania ciepłe mięsne, przystawki, ciasta, kawa, herbata, szampan, owoce. Smacznie i okriestrowo Gromadka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza