Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

maltańczyk

3004
#masi nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 12:48
kc napisał(a):
Takie ciągłe łażenie za kimś i pisanie w kółko tego samego po to tylko , żeby "dowalić" jest żenujące, serio.

Widzę, że musisz sobie sama napisać, przeczytać i dopiero zrozumieć... ;)
Każdy ma swój sposób :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 stycznia 2016r. o 12:51
Odczep się ode mnie, człowieku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 12:52
To zacznij pisać z sensem :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 stycznia 2016r. o 13:34
masi napisał(a): falco, ta tylko gdyba ;) Psy trzeba umieć wyprowadzać... :D


masi napisał(a): falco, przyznaj jej rację bo będzie piłować czaszkę :/ :D


masi napisał(a): Dobra kc, wystarczy, teraz idź weź pigułkę i spać...


masi napisał(a):
kc napisał(a):
Takie ciągłe łażenie za kimś i pisanie w kółko tego samego po to tylko , żeby "dowalić" jest żenujące, serio.

Widzę, że musisz sobie sama napisać, przeczytać i dopiero zrozumieć... ;)
Każdy ma swój sposób :)


Zmieniłeś treść mojego posta, to teraz może przeczytaj i zrozum.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 13:57
Już dawno zrozumiałem, że czepiasz się wszystkich o wszystko, w sumie nie jesteś lepsza i robisz to samo, rozumiem że leczysz swoje kompleksy w ten sposób...
Zmień sobie nick na chodząca awantura :)
Miłego dnia! :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 stycznia 2016r. o 14:04
masi napisał(a): zrozumiałem,
rozumiem


Ani nic nie zrozumiałeś, ani nic nie rozumiesz.
Nie przypisuj mi swojego zachowania na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 14:15
kc napisał(a):
Ani nic nie zrozumiałeś, ani nic nie rozumiesz.

Niestety, rozumiem, chciałbym czasami żyć w niewiedzy...
Dzieli nas niestety przepaść emocjonalna i intelektualna, która jest dla Ciebie nie do zniesienia co widać na załączonych "obrazkach" :*

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ladycatherine niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 14:16
Witam ,mam nadzieję że piesek się znalazł.
Nie pojmuję tylko postawy Pani Patrycji, jak można pisać w ogłoszeniu że odda się psa,kiedy to nie był pies tej Pani?
Ogłoszenie powinno brzmieć mniej więcej tak (znaleziono psa rasy..... w okolicy ......dnia.....w gdzinach....) i podać nr kontaktowy do siebie.
Kiedyś znalazłam suczkę Yorka ok godz 18tej, została najpierw wezwana straż miejska aby sprawdzić czy pies posiada "chipa",okazało się że niestety nie, postanowiłam zabrać pieska do domku aby nie gnił w klatce , Pani ze straży miejskiej spisała moje dane z dowodu osobistego i nr kontaktowy. Do godziny 24 ,chodziłam z pieskiem po okolicy w której go znalazłam i pytałam przechodniów czy przypadkiem nie słyszeli aby ktoś szukał pieska ,niestety nikt nic nie wiedział, piesek został zabrany do domku i nakarmiony. Ok 2 w nocy usłyszałam przez okno jak Panowie chodzą i szukają psa,okazało sie że właściciel pieska nie był z Bolesławca i dlatego piesek nie wiedział jak wrócić do domku. Nie chciałam żadnej nagrody , największą było to że piesek był szczęśliwy i bezpiecznie trafił do właściciela. Uważam że taka powinna być postawa kogoś kto znajduje zwierzę i decyduje się na jego przygarnięcie, biorąc zagubionego zwierzaka do domu stajemy się za niego odpowiedzialni i nie oddajemy go byle pierwszej osobie nie biorąc danych kontaktowych, co to za podejście do żywego stworzenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima