Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Korzystanie z Sauny ORKA

~za,,na niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:39
~Koral napisał(a): W spodenkach, czy bez, jest mi to obojętne.
Jak ktoś chce popatrzyć sobie na mojego ptaszka( mam tu na myśli panie) to niech sobie patrzy. Tyle tam mam, co mi natura dała :D
Są specjalne zestawy dla panów i pań do sauny,dla panów cos w rodzaju kiltu,,koniecznie biały kolor ,najbardziej elegancki i klasa,dla pań podobnie ,tylko z zakryciem biustu,rzymscy arbitrzy elegantiarum tak do łaźni wszelkich chadzali,mężczyzna powiem tylko wygląda w tym a la kilcie zachęcająco,klasycznie ,tajemniczo i po prostu ładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 17:40
Kiedyś to, aby zaszpanować to super furą trzeba było podjechać pod Wilis'a albo Brytanię.
Dziś to już wystarczy dzidę pokazać tak od razu, świat schodzi na psy :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:50
~za,,na napisał(a):
~Koral napisał(a): W spodenkach, czy bez, jest mi to obojętne.
Jak ktoś chce popatrzyć sobie na mojego ptaszka( mam tu na myśli panie) to niech sobie patrzy. Tyle tam mam, co mi natura dała :D
Są specjalne zestawy dla panów i pań do sauny,dla panów cos w rodzaju kiltu,,koniecznie biały kolor ,najbardziej elegancki i klasa,dla pań podobnie ,tylko z zakryciem biustu,rzymscy arbitrzy elegantiarum tak do łaźni wszelkich chadzali,mężczyzna powiem tylko wygląda w tym a la kilcie zachęcająco,klasycznie ,tajemniczo i po prostu ładnie.


Zuzanna, dla Ciebie założę ten seksowny kitel. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:50
Ja tam nie zamierzam się rozbierać, jak ktoś chce to proszę bardzo.. Tylko tak naprawdę komu przeszkadza mój strój???? Mam się rozbierać wbrew sobie?? Jakaś paranoja..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:51
~ napisał(a): Ja wchodze do sauny w spodenkach i jak sie komus nie podoba moze wyjść.. Proste. A jak ktoś będzie sie bulwersował to spodenki ściągnę i zdziele po łbie :)
A teraz cos do głupcow: to ze w Czechach sciagaja gacie to ich sprawa. W Syrii gwałcą kobiety... To znaczy ze my tez musimy gwalcić??
Dobrze tam ktos napisal ze jak tak bardzo autor tematu chce nago to niech swoja żonę zaprosi i zrobimy gang bang :)

Raczej odwrotnie, skoro nie umiesz użytkować z sauny i nie znasz jej savoir vivre'u, to Twój problem, więc z niej nie korzystaj, a nie, obrażasz ludzi, którzy robią to prawidłowo i podajesz przykłady z d... wzięte. Chcesz, korzystać po swojemu, to stwórz sobie własną, tam ustanowisz swoje zasady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 17:53
Wytłumaczcie mi, czemu nie wolno mieć pod ręcznikiem kąpielówek?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 18:05
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ja wchodze do sauny w spodenkach i jak sie komus nie podoba moze wyjść.. Proste. A jak ktoś będzie sie bulwersował to spodenki ściągnę i zdziele po łbie :)
A teraz cos do głupcow: to ze w Czechach sciagaja gacie to ich sprawa. W Syrii gwałcą kobiety... To znaczy ze my tez musimy gwalcić??
Dobrze tam ktos napisal ze jak tak bardzo autor tematu chce nago to niech swoja żonę zaprosi i zrobimy gang bang :)

Raczej odwrotnie, skoro nie umiesz użytkować z sauny i nie znasz jej savoir vivre'u, to Twój problem, więc z niej nie korzystaj, a nie, obrażasz ludzi, którzy robią to prawidłowo i podajesz przykłady z d... wzięte. Chcesz, korzystać po swojemu, to stwórz sobie własną, tam ustanowisz swoje zasady

Z d... To jestes ty. Po drugie dlaczego mam stworzyc własną saune? Bo jakis baran tak mówi? Powiedz mi tak w saunie to zrobie tak jak napisalem. Sciange spodenki i chlasne w glupi twoj łeb. Wchodze do sauny w spodenkach i tyle. Jak Ci nie pasuje zadzwon po policje niech mnie wyciagną...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 18:15
Blackjack napisał(a): Wytłumaczcie mi, czemu nie wolno mieć pod ręcznikiem kąpielówek?


bo takie ktoś ustalił zasady rytuałów saunowych. nie łączyć tego ze zwykłym pobytem w saunach po za tymi godzinami


Dopisane 03.01.2016r. o godz. 18:15:

podobnie jak nie można w spodniach jens'owych wejść na sale basenową. to że płaci się za wejście to żaden argument
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.