Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Korzystanie z Sauny ORKA

~nie Zuzanna tylko zakochana niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 18:17
~Koral napisał(a):
~za,,na napisał(a):
~Koral napisał(a): W spodenkach, czy bez, jest mi to obojętne.
Jak ktoś chce popatrzyć sobie na mojego ptaszka( mam tu na myśli panie) to niech sobie patrzy. Tyle tam mam, co mi natura dała :D
Są specjalne zestawy dla panów i pań do sauny,dla panów cos w rodzaju kiltu,,koniecznie biały kolor ,najbardziej elegancki i klasa,dla pań podobnie ,tylko z zakryciem biustu,rzymscy arbitrzy elegantiarum tak do łaźni wszelkich chadzali,mężczyzna powiem tylko wygląda w tym a la kilcie zachęcająco,klasycznie ,tajemniczo i po prostu ładnie.


Zuzanna, dla Ciebie założę ten seksowny kitel. :)
nie "kitel" "" tylko kilt,taki rodzaj zawoju,spódniczki z białego ręcznikowego materiału,pod spodem bez gatek ,ok? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 19:35
~nie Zuzanna tylko zakochana napisał(a):
~Koral napisał(a):
~za,,na napisał(a):
~Koral napisał(a): W spodenkach, czy bez, jest mi to obojętne.
Jak ktoś chce popatrzyć sobie na mojego ptaszka( mam tu na myśli panie) to niech sobie patrzy. Tyle tam mam, co mi natura dała :D
Są specjalne zestawy dla panów i pań do sauny,dla panów cos w rodzaju kiltu,,koniecznie biały kolor ,najbardziej elegancki i klasa,dla pań podobnie ,tylko z zakryciem biustu,rzymscy arbitrzy elegantiarum tak do łaźni wszelkich chadzali,mężczyzna powiem tylko wygląda w tym a la kilcie zachęcająco,klasycznie ,tajemniczo i po prostu ładnie.


Zuzanna, dla Ciebie założę ten seksowny kitel. :)
nie "kitel" "" tylko kilt,taki rodzaj zawoju,spódniczki z białego ręcznikowego materiału,pod spodem bez gatek ,ok? ;)
Dobra, będzie biały kilt, nie zawsze musi być w kratkę i oczywiście bez bielizny pod.;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zakochana niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 19:39
~Koral napisał(a):
~nie Zuzanna tylko zakochana napisał(a):
~Koral napisał(a):
~za,,na napisał(a):
~Koral napisał(a): W spodenkach, czy bez, jest mi to obojętne.
Jak ktoś chce popatrzyć sobie na mojego ptaszka( mam tu na myśli panie) to niech sobie patrzy. Tyle tam mam, co mi natura dała :D
Są specjalne zestawy dla panów i pań do sauny,dla panów cos w rodzaju kiltu,,koniecznie biały kolor ,najbardziej elegancki i klasa,dla pań podobnie ,tylko z zakryciem biustu,rzymscy arbitrzy elegantiarum tak do łaźni wszelkich chadzali,mężczyzna powiem tylko wygląda w tym a la kilcie zachęcająco,klasycznie ,tajemniczo i po prostu ładnie.


Zuzanna, dla Ciebie założę ten seksowny kitel. :)
nie "kitel" "" tylko kilt,taki rodzaj zawoju,spódniczki z białego ręcznikowego materiału,pod spodem bez gatek ,ok? ;)
Dobra, będzie biały kilt, nie zawsze musi być w kratkę i oczywiście bez bielizny pod.;) ;)
Załatwione ,będziesz królem klasy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 19:51
~zakochana napisał(a): Załatwione ,będziesz królem klasy ;)

Król klasy? Dawno to było, ale cichuteńki bylem i zgłaszałem swojej kandydatury, a inni jakoś nie pomyśleli o mnie, i lepiej niech tak zostanie.

Dobra dziewczyny, już się wam nie dam wkręcać.
Miłej zabawy, bo muszę kończyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14476
#Kris5698 nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 18:23
mir.ko napisał(a):
Blackjack napisał(a): Wytłumaczcie mi, czemu nie wolno mieć pod ręcznikiem kąpielówek?


bo takie ktoś ustalił zasady rytuałów saunowych. nie łączyć tego ze zwykłym pobytem w saunach po za tymi godzinamiDopisane 03.01.2016r. o godz. 18:15:podobnie jak nie można w spodniach jens'owych wejść na sale basenową. to że płaci się za wejście to żaden argument


Tu masz rację ale nie którzy tego nie rozumieją bo oni wchodzą na saunę tylko po to żeby się zagrzać bo zmarzli na basenie !!!! ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 2:30
To fakt,na Orce obecnie jest zimno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogród niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 17:14
Żałosne posty. Wychowałem się w Bolesławcu nie ze swojego wyboru i dawno tu już nie mieszkam i wierzcie mi wcale nie żałuje. odwiedzam obiekty saunowe na całym świecie i we wszystkich obowiązuje strefa nagości. Nie oznacza to że ludzie chodzą nago z dzidami na wierzchu, są szlafroki są ręczniki i nikt nikomu słowa nie powie jak będzie nim szczelnie owinięty. Nikt też takim osobom nie będzie chciał ukraść największych skarbów okrytych pod magazynem żywności. Do basenów żadnego mohera nie zmusi żeby wszedł jak nie chce, ale jest naturalne że jest zakaz wchodzenia z materiałowym nośnikiem gronkowców i innych żyjątek powychładza z niedomytych niedotartych panierem części ciała. Inaczej woda nie nadawała by się do pływania, mając tyle chloru co na szkolnych basenach. W Polsce też jest już dużo klasowych obiektów saunowych, a niewyżytych oglądaczy zapraszam najbliżej do wrocławskiego aquaparku i Skytower lub Term Rzymskich w Czeladzi. Nie lękajcie się, Jarka tam nie będzie, a prezes Kurski nie ma tam jeszcze kamer TVP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazmis niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 19:20
A co jeśli dzida "pyknie"podczas takiego saunowego seansu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.