Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 21:59
gover napisał(a): Ksiedza po koledzie nie przyjmuje. Ksiadz jest czestym gosciem mojego domu.


Kościelnym jesteś? Jako biznesmen masz "płace" to pewnie jesteś kościelnym lub "organistą". Oddajesz - jak pisałeś - księdzu 10% "płacy" to pewnie robisz w "businessie" kościelnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 22:06
~ napisał(a): Kościelnym jesteś? Jako biznesmen masz "płace" to pewnie jesteś kościelnym lub "organistą". Oddajesz - jak pisałeś - księdzu 10% "płacy" to pewnie robisz w "businessie" kościelnym.

Nie jestem koscielnym. Mam firme, ktora zajmuje sie informatyka. Daje dziesiecine na Kosciol.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KSIĄDZ BRZEŹNIK niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 11:56
KTOŚ SIĘ orientuje kto uczy dzieci religii w szkole w Brzeźniku? ksiądz przy kościele czy katecheta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 19:42
Jak zobaczyłam prawie nowego passata którym ksiądz przyjechał na kolende, stwierdziłam że nie będę tankowala jego auta.... To ta biedna boleslawiecka parafia co remontuje kościół. ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 20:12
Jako wierzący katolik przed chwilą przyjąłem księdza po kolędzie. Z pełną świadomością podziękowałem (także kopertą) za wizytę za modlitwę i miłą życzliwą rozmowę. Również ministrantom podziękowałem dając i im po piątaku :)

Taka jak moi rodzice i dziadkowie na drzwiach napisałem C+M+B poświęconą kredą. I mam znakomite samopoczucie :)

Szczęść im Boże :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 20:21
dodam że wcale mnie nie interesowało jakim autem ksiądz przyjechał czy może przyszedł pieszo :]

księdza nie interesowało jakim ja autem jeżdżę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 22:41
~ napisał(a): Jak zobaczyłam prawie nowego passata którym ksiądz przyjechał na kolende, stwierdziłam że nie będę tankowala jego auta.... To ta biedna boleslawiecka parafia co remontuje kościół. ..

Najpierw zainwestuj w Słownik Języka Polskiego dla siebie, bo tu analfabetyzmem trącisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ksiądz niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 0:03
~ napisał(a):
emem napisał(a):
TOisjenka napisał(a): To taki temacik zastępczy by odwrócić uwagę od spraw istotnych.


Na Bolec.Info poruszamy rozne tematy - istotne dla roznych osob :)

No to może na forum temacik: Ile bolec.info wyciska z reklam ? Tekstów sponsorowanych na zlecenie ? Tematów insynuujących coś konkretnym osobom lub instytucjom pisanych na zlecenie innych osób lub instytucji( np.nagonka na palących węglem , księży po kolędzie )?
Lansujecie się na lokalne opiniotwórcze media , a jesteście jedynie ...... jak ta wasza gazeta , która w czasie dni ceramiki leżała zmiętolona i podeptana na bruku Bolesławieckiego rynku.( Gdzieś w galerii było takie zdjącie - cóż za niedopatrzenie ze strony waszej Cenzury) :P
też jesem ciekaw ile bolec info wyciska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza