Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~~Miętowy Krwawnik niezalogowany
17 listopada 2020r. o 22:50
~~Szarawa Konwalia napisał(a): No bo bądź co bądź religia będzie tą najważniejszą nauką.

Budujący jest ten twój optymizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Konwalia niezalogowany
18 listopada 2020r. o 19:58
~~Miętowy Krwawnik napisał(a):
~~Szarawa Konwalia napisał(a): No bo bądź co bądź religia będzie tą najważniejszą nauką.

Budujący jest ten twój optymizm.


W kontekscie nasycenia przedmiotu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowy Pięciornik niezalogowany
18 listopada 2020r. o 21:03
Vai alla serie
Site de TГ©lГ©chargement Gratuit ! Seraphim Call English Subbed.
DepFileTopxxx com
Midnight ET
YTS

Koufuku Graffiti

Latest Hiphop And Movies Updates -アヘ丸(28). Free MP3 Download and Listen Music Online - Hands Like Houses - Hands Like Houses (2020).
Site De TГ©lГ©chargement Gratuit
Bajar Mp3

FullHD - FuckXXX org + Freakish. Film, SГ©rie et Manga en Streaming Gratuit - O Halloween do Hubie 4k 1080p dublado.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowy Pięciornik niezalogowany
19 listopada 2020r. o 3:09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowy Pięciornik niezalogowany
19 listopada 2020r. o 6:20
700 euros diario secreto de una call girl
40DISCOS ! serie streaming dynasty saison 1 episode 4.
禁漫天堂
Index page
Telecharger Films at Series Cest pas bien

Catherine McCormack
Bollywood Movies

JAV Streaming Online HD Free -TV Soulmates. Download Movies, Tv Shows, Musics Torrent - 尾崎晶(89).
Kickass Torrents
Torrens and direct download
Windows, OSX, Linux

Descargar Musica MP3 Gratis en movil o PC, Bajar Mp3 + Mi Lucha. Watch Full Movies Online For Free & TV Series - Basu Paribar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Konwalia niezalogowany
19 listopada 2020r. o 18:04
Co za głąb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowe Przymiotno niezalogowany
19 listopada 2020r. o 20:50
PanM napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Marengo Dziurawiec napisał(a):
PanM napisał(a): Ciekawe czy wirusy też są dziełem boga i mają prawo do życia bo mimo że są mikroskopijnie małe to jednak
też forma życia która tak jak wszystkie inne walczy o przetrwanie i podtrzymanie gatunku. ?


Ty jakieś dziecko jesteś, że zadajesz takie pytania?


Znasz odpowiedż , wirusa kto stworzył ?

- "Koronawirus został stworzony przez człowieka" - twierdzi "Li Meng Yan.
Chińska wirusolog musiała uciekać do USA po tym, jak stwierdziła, że koronawirus został stworzony w laboratorium w Wuhan.
- "I wciąż dla mnie pozostaje tajemnicą, jak wirus mógł wydostać się z tak silnie strzeżonego laboratorium. A kiedy już do tego doszło, to dlaczego epidemii nie powstrzymano jeszcze w Wuhan - tam, gdzie wszystko się zaczęło? " - powiedział prof. Krzysztof Simon
Różne są teorie, ale na pewno Sumerowie 4.000 lat p.n.e. mieli znacznie lepsze i smaczniejsze "wynalazki" ;)


Skoro tyle wiesz to może napisz kto i kiedy zrobił człowieka .

Jeden z moich znajomych szukając odpowiedzi na to pytanie zabrał się za dzieła filozofów. Po kilku latach stwierdził, że tam nic nie ma tylko słowa. a nie ma żadnej odpowiedzi. I...
zaczął studiować fizykę kwantową. Nie wiem jak się to skończyło bo kontakt się urwał.
Mogę się jedynie domyślać, ale spróbuj może pójść tym śladem ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
19 listopada 2020r. o 21:42
~~Bławatkowe Przymiotno napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Marengo Dziurawiec napisał(a):
PanM napisał(a): Ciekawe czy wirusy też są dziełem boga i mają prawo do życia bo mimo że są mikroskopijnie małe to jednak
też forma życia która tak jak wszystkie inne walczy o przetrwanie i podtrzymanie gatunku. ?


Ty jakieś dziecko jesteś, że zadajesz takie pytania?


Znasz odpowiedż , wirusa kto stworzył ?

- "Koronawirus został stworzony przez człowieka" - twierdzi "Li Meng Yan.
Chińska wirusolog musiała uciekać do USA po tym, jak stwierdziła, że koronawirus został stworzony w laboratorium w Wuhan.
- "I wciąż dla mnie pozostaje tajemnicą, jak wirus mógł wydostać się z tak silnie strzeżonego laboratorium. A kiedy już do tego doszło, to dlaczego epidemii nie powstrzymano jeszcze w Wuhan - tam, gdzie wszystko się zaczęło? " - powiedział prof. Krzysztof Simon
Różne są teorie, ale na pewno Sumerowie 4.000 lat p.n.e. mieli znacznie lepsze i smaczniejsze "wynalazki" ;)


Skoro tyle wiesz to może napisz kto i kiedy zrobił człowieka .

Jeden z moich znajomych szukając odpowiedzi na to pytanie zabrał się za dzieła filozofów. Po kilku latach stwierdził, że tam nic nie ma tylko słowa. a nie ma żadnej odpowiedzi. I...
zaczął studiować fizykę kwantową. Nie wiem jak się to skończyło bo kontakt się urwał.
Mogę się jedynie domyślać, ale spróbuj może pójść tym śladem ;)


Ogólnie fizyka kwantowa mówi że świat materialny nie istnieje , a jest tylko informacją.
Może zapisał sie na jakimś dysku. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.