Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

11445
PanM
16 listopada 2020r. o 14:14
Ciekawe czy wirusy też są dziełem boga i mają prawo do życia bo mimo że są mikroskopijnie małe to jednak
też forma życia która tak jak wszystkie inne walczy o przetrwanie i podtrzymanie gatunku. ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
16 listopada 2020r. o 14:25
PanM napisał(a): Ciekawe czy wirusy też są dziełem boga i mają prawo do życia bo mimo że są mikroskopijnie małe to jednak
też forma życia która tak jak wszystkie inne walczy o przetrwanie i podtrzymanie gatunku. ?

Pośrednio z pewnością tak. Ale bezpośrednim stwórcą naszego covida jest niestety człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
16 listopada 2020r. o 14:35
~~Różowy Len napisał(a):
PanM napisał(a): Ciekawe czy wirusy też są dziełem boga i mają prawo do życia bo mimo że są mikroskopijnie małe to jednak
też forma życia która tak jak wszystkie inne walczy o przetrwanie i podtrzymanie gatunku. ?

Pośrednio z pewnością tak. Ale bezpośrednim stwórcą naszego covida jest niestety człowiek.

...I widział Bóg wszystkie rzeczy, które był uczynił: i były wszystkie bardzo dobre” - Księga Rodzaju
I oddał je Bóg we władanie człowiekowi ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Dziurawiec niezalogowany
16 listopada 2020r. o 14:47
PanM napisał(a): Ciekawe czy wirusy też są dziełem boga i mają prawo do życia bo mimo że są mikroskopijnie małe to jednak
też forma życia która tak jak wszystkie inne walczy o przetrwanie i podtrzymanie gatunku. ?


Ty jakieś dziecko jesteś, że zadajesz takie pytania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 listopada 2020r. o 20:09
''Podczas rekolekcji poświęconych ks. Józefowi Tischnerowi wystąpić mają m.in. abp Marek Jędraszewski, ks. Dariusz Oko i ks. Andrzej Zwoliński. Nie zgadza się na to rodzina patrona wydarzenia. "Zaniepokojenie budzą nazwiska niektórych prelegentów. (...) Są wśród nich postacie, których publiczne wypowiedzi stoją w sprzeczności z duchem dialogu i otwartości uosabianym przez ks. Józefa Tischnera" - podkreśliła w liście do organizatorów.
W dniach 20-22 listopada w Łopusznej mają się odbyć rekolekcje "Scynsno i niescynsno śleboda", poświęcone pamięci zmarłego w 2000 roku ks. prof. Józefa Tischnera. Wezmą w nich udział m.in. abp Marek Jędraszewski, ks. Dariusz Oko i ks. Andrzej Zwoliński. Wywołało to protest rodziny ks. prof. Tischnera.''

a więc jednak ewolucja...
;)
bo po tym proteście rodziny Tischnera widać że jędraszewskiego czy oka nie wiedzą jako kogoś kto jest ''dziełem bożym'' ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 listopada 2020r. o 20:36
~~Marengo Dziurawiec napisał(a):
PanM napisał(a): Ciekawe czy wirusy też są dziełem boga i mają prawo do życia bo mimo że są mikroskopijnie małe to jednak
też forma życia która tak jak wszystkie inne walczy o przetrwanie i podtrzymanie gatunku. ?


Ty jakieś dziecko jesteś, że zadajesz takie pytania?


Znasz odpowiedż , wirusa kto stworzył ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 listopada 2020r. o 21:57
a pieprzyć wirusa ...
to jest temat o ewolucji a nie o wirusach ...
aha...i ''bogu'' :)

a więc wracając ...

"Dzisiaj przed południem w wieku 97 lat odszedł do Pana kardynał Henryk Gulbinowicz" - napisano na oficjalnym profilu KEP na Twitterze.''

''odszedł do Pana''
no dobra ..odszedł to odszedł ...
jak myślicie?...długo będzie pukał do ''nieba bram '' by mu otworzono?

Knock knock knockin on heaven's door

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
16 listopada 2020r. o 22:10
PanM napisał(a):
~~Marengo Dziurawiec napisał(a):
PanM napisał(a): Ciekawe czy wirusy też są dziełem boga i mają prawo do życia bo mimo że są mikroskopijnie małe to jednak
też forma życia która tak jak wszystkie inne walczy o przetrwanie i podtrzymanie gatunku. ?


Ty jakieś dziecko jesteś, że zadajesz takie pytania?


Znasz odpowiedż , wirusa kto stworzył ?

- "Koronawirus został stworzony przez człowieka" - twierdzi "Li Meng Yan.
Chińska wirusolog musiała uciekać do USA po tym, jak stwierdziła, że koronawirus został stworzony w laboratorium w Wuhan.
- "I wciąż dla mnie pozostaje tajemnicą, jak wirus mógł wydostać się z tak silnie strzeżonego laboratorium. A kiedy już do tego doszło, to dlaczego epidemii nie powstrzymano jeszcze w Wuhan - tam, gdzie wszystko się zaczęło? " - powiedział prof. Krzysztof Simon
Różne są teorie, ale na pewno Sumerowie 4.000 lat p.n.e. mieli znacznie lepsze i smaczniejsze "wynalazki" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego