Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ile wydajemy na papierosy :)

13826
#regeneration nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 21:22
E napisał(a): Witaj w klubie :D


Klub zdrowych płuc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 stycznia 2016r. o 21:25
I żadna regeneracja nie potrzebna :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 21:43
hemi napisał(a):
falco napisał(a): :D
Ja Ci pokażę ... :D


Wypowiedź w temacie ,czy standardowy offtop Falcia ;)

Co by byc w temacie: zona rzuciła palenie w październiku , paczka L&M, czy innych dziennie po 13-14zł dziennie x 30 dni = FAJNIE :)

Brawo moja zona :) :*



ja offtopuje ,ty reklamujesz ..swoją żonę?..czy ''elemy''?

czepiasz się mnie z braku tramwajów w tym grajdole czy z sympatii?...wiem...
też się lubię :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 22:54
Mgosia napisał(a): Jak kogoś stać to niech sobie pali


Poczęstuję fajeczką w nagrodę!! :)
Pasuje "białe" Marlboro?? :*

:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 23:04
CNC napisał(a): Powiem wam tam , nie palę i nie będę palił lecz osoby które pala powinni zobaczyć tabela ile sie wydaje gdy cena paczki kosztuje 14zł i wypala sie 1 pakę dziennie :D :D jak kiedyś kolega w pracy powiedział ze na fajki i alkohol miesięcznie idzie mu 600zł myslałem ze kłamie :D ale chyba nie !!
http://oszczedzanienastart.blogspot.com/2015/03/ile-wydajemy-na-papierosy.html

dziadostwo straszne, za to można spłacać kredyt mieszkaniowy


600zł. na alkohol to jak pijesz sam, a jak z kolegami, którym musisz postawić to tak 1000zł. na miesiąc.
A papierosy?
10 LAT

47 040 zł

65 856 zł. razy 3 (bo trzydzieści lat średnio palacz pali)=197 tys złotych.
Dobrze, że nie palę
:) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 stycznia 2016r. o 23:15
~ napisał(a):

Poczęstuję fajeczką w nagrodę!! :)
Pasuje "białe" Marlboro?? :*

To dawaj, już nic nie mam do stracenia ..to chociaż kółeczka sobie popuszczam ;)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 23:20
Mgosia napisał(a): To dawaj, już nic nie mam do stracenia ..to chociaż kółeczka sobie popuszczam ;)


< wyciągnął w jej kierunku paczkę >

Sie pani częstuje, pani Mgosiu! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 stycznia 2016r. o 23:24
Dziękuję :) A jak się zacznę dusić to co mam zrobić ? :|

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.