Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gwałtowny spadek wartości złotego
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 15:12
w Katarze paliwo podrożało o 30% jakie tam zarobki? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 15:17
~Ramaj napisał(a): Do ludowych ekonomistów i filozofów,którzy tu udowadniali,że nic tam z notowaniami $ i ratingami .
Na rynkach ropa potaniała,u nas w piątek Pb95 po 3,88 ,a dzisiaj 3,92.Jak stoi $/PLN sami poszukajcie.


A co nas to obchodzi po ile dolar jak ich nie mamy? Złotówek też nie mamy.

Masz i poczytaj sobie
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/jakosc-zycia-w-polsce-2014-2015/91skmv

"Ponad trzy czwarte z nas jest zadowolonych z życia, mimo że jednocześnie aż połowa gospodarstw domowych nie jest w stanie pokryć nieoczekiwanego wydatku w wysokości 1 tys. zł – wynika z raportu Głównego Urzędu Statystycznego „Jakość życia w Polsce”. Zestawia on twarde dane ekonomiczne z subiektywnymi ocenami samopoczucia Polaków..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14536
#aDextraParte nieaktywny
18 stycznia 2016r. o 15:24
Moderatorze, czy nie boisz się ze przez usuwanie postów spadnie ci rating wiarygodności z obecnego ZZZ na ZZZ- ?? tak pytam. Emem, czy możesz przywrócić mój wpis? dziękuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 stycznia 2016r. o 16:20
~ napisał(a):
~Ramaj napisał(a): Do ludowych ekonomistów i filozofów,którzy tu udowadniali,że nic tam z notowaniami $ i ratingami .
Na rynkach ropa potaniała,u nas w piątek Pb95 po 3,88 ,a dzisiaj 3,92.Jak stoi $/PLN sami poszukajcie.

jeszcze niedawno płaciłes po 5 zł i nie płakałes.
to, ze na rynkach ropa potaniała nie oznacza , ża na drugi dzień bedzie taniej na stacjach. potrwa to trochę dłużej.


Lepiej płacić 5 zeta i niech rządzi PO, niż 4 zeta za PiS.

Dobrze napisałem, ramaj?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 18:19
skorn napisał(a):
~ napisał(a):
~Ramaj napisał(a): Do ludowych ekonomistów i filozofów,którzy tu udowadniali,że nic tam z notowaniami $ i ratingami .
Na rynkach ropa potaniała,u nas w piątek Pb95 po 3,88 ,a dzisiaj 3,92.Jak stoi $/PLN sami poszukajcie.

jeszcze niedawno płaciłes po 5 zł i nie płakałes.
to, ze na rynkach ropa potaniała nie oznacza , ża na drugi dzień bedzie taniej na stacjach. potrwa to trochę dłużej.


Lepiej płacić 5 zeta i niech rządzi PO, niż 4 zeta za PiS.

Dobrze napisałem, ramaj?

Jak ci tak pasuje,to co ja mogę tu radzić.
Ropa tanieje,benzyna drożeje.Nie widzisz,że to skutek wzrostu relacji PLN/$,EUR.
A dlaczego w piątek złotówka poleciała ?Jednak b.szybko odczuliśmy obniżenie ratingów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 19:09
~Ramaj napisał(a): Jak ci tak pasuje,to co ja mogę tu radzić.


Oczywiście wiesz o tym że złotówka odrabia straty?

Oczywiście wiesz i o tym że spadki były związane z sytuacją w Chinach i na innych giełdach?

Nie histeryzuj :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
18 stycznia 2016r. o 19:28
Nieciekawa jest także sytuacja na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i na rynku obligacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 19:29
skorn napisał(a):
~ napisał(a):
~Ramaj napisał(a): Do ludowych ekonomistów i filozofów,którzy tu udowadniali,że nic tam z notowaniami $ i ratingami .
Na rynkach ropa potaniała,u nas w piątek Pb95 po 3,88 ,a dzisiaj 3,92.Jak stoi $/PLN sami poszukajcie.

jeszcze niedawno płaciłes po 5 zł i nie płakałes.
to, ze na rynkach ropa potaniała nie oznacza , ża na drugi dzień bedzie taniej na stacjach. potrwa to trochę dłużej.


Lepiej płacić 5 zeta i niech rządzi PO, niż 4 zeta za PiS.

Dobrze napisałem, ramaj?


jak ci ie pasuje to sie przeprowadz do niemiec.
bedziesz happy pod rzadami angeli i będziesz miał sasiadów z bliskiego wschodu no i paliwo drozsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie