Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brutalnie potraktował psa
315
#mir.ko nieaktywny
30 stycznia 2016r. o 17:10
W teleexpresie bylo teraz o sprawie. Biedni emeryci musieli wziąść kredyt na leczenie swojego psa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nikt taki niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 17:16
powinni zgłosić to na policje i kare wlepić taką, aby zanim zrobi po raz drugi coś tak ochydnegoto dwa razy pomyśli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
30 stycznia 2016r. o 17:21
Policja juz wie kto to


Dopisane 30.01.2016r. o godz. 17:21:

Grożą mu dwa lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie przesądzając niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 17:21
~ napisał(a):
~Nie przesądzając napisał(a): Przywołana uchwała


Do kompletu dodam ustawę bo pewnie zapomniałeś. :)

z ustawy o ochronie zwierząt:
art. 35 1. Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
1a. Tej samej karze podlega ten, kto znęca się nad zwierzęciem.
2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 lub 1a działa ze szczególnym okrucieństwem
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

:)


Widzisz, tak się błądzi i kluczy jak Ty to czynisz (z widocznym uśmieszkiem na twarzy), przywołując coś, co nie jest istotne(na tym etapie) i poruszane w ocenie zaistniałej sytuacji. Konsekwencje prawne, to rzecz wtórna, a istota "sporu" idzie w kierunku oceny kto tu zawinił i kto powinien ponieś odpowiedzialność. Swobodna ocena może doprowadzić do różnych konkluzji w zależności od "punktu siedzenia". Są tu ferowane wyroki, a jest tu i w tym konkretnym przypadku prawo obowiązujące osoby, które w miejscu publicznym przebywają z swoimi pupilami, każdy ma swojego.
Jest to zakreślone dobitnie i bez interpretacji-"2. Psy poruszające się w miejscach użyteczności publicznej muszą być prowadzone na smyczy i w kagańcu."
Wiesz jaką częścią mowy jest "i"? Poszukaj powyżej i w tak krótkim cytacie nie powinieneś mieć problemów w jego (spójnika) odnalezieniu. Pozdrawiam i to bez dwuznacznego uśmiechu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
30 stycznia 2016r. o 17:48
Co by nie gadac to ten psychol stał sie sławny - pokazali go nawet w Teleexpresie.
Ciekaw jestem ile lat bedzie trwało dochodzenie i ew.osądzenie w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
30 stycznia 2016r. o 18:34
~ napisał(a): piesek dostał nauczkę , mógłby sie nie rzucać na mniejszego , identycznie bym postąpił ....
Mały pies podszedł do dużego ,duży najprawdopodobniej zbliżył pysk do małego psa aby go obwąchać jak psy zwykły czynić ,mały warknął,,no to duży warknął mocniej a to ze go nakrył sobą oznacza ze nie miał zamiaru go pożerać czy zagryzać tylko zgoła innego rodzaju był ten zamiar,właściciel nie chciał dopuścić widząc zamiary tego dużego psa ,aby ten go "wypotrzebował" a ponieważ ... to walnął nim o beton ,oby nim ktoś lub coś walnęło podobnie a nawet ze zdwojoną siłą,"mógłby sie nie rzucać na mniejszego",jak można pisać takie ...izmy,trzeba mieć nieżle beret zryty i jeszcze ,że postąpił bym identycznie,wstydź się ,uważaj ,żeby z tobą ktoś nie postąpił identycznie a przydało by się i to bardzo.


Dopisane 30.01.2016r. o godz. 18:34:

Jakich brzydkich pytam? Czy d,e,b,i,l,zm to brzydkie słowo ,to przypadek szkodliwej i niebezpiecznej jednostki chorobowej.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~effe87 niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 20:24
Za mocno zareagował, ale w takiej sytuacji sam dałbym kopa żeby się pies odczepił od mojego. Z mojego punktu widzenia koleś był normalnie nastawiony i chciał żeby się dwa psy obwąchały, jednak tamtemu coś nie przypasowało. ... takie moje zdanie. zresztą nagranie pokazuje również że jego pies jest stary. jakby był na smyczy i szarpnął to wiecej szkody mogłby zrobić swojemu psiakowi. Wiec nie pier.... pies nie nauczony i jescze zostawiany przed sklepem. Sam miałem psa bardzo długo ( kundelek) a obecnie z dziewczyną mamy bulteriera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
30 stycznia 2016r. o 21:38
~effe87 napisał(a): Za mocno zareagował, ale w takiej sytuacji sam dałbym kopa żeby się pies odczepił od mojego. Z mojego punktu widzenia koleś był normalnie nastawiony i chciał żeby się dwa psy obwąchały, jednak tamtemu coś nie przypasowało. ... takie moje zdanie. zresztą nagranie pokazuje również że jego pies jest stary. jakby był na smyczy i szarpnął to wiecej szkody mogłby zrobić swojemu psiakowi. Wiec nie pier.... pies nie nauczony i jescze zostawiany przed sklepem. Sam miałem psa bardzo długo ( kundelek) a obecnie z dziewczyną mamy bulteriera.
Nikogo nie obchodzi co masz z dziewczyną ,głupia wypowiedź nie na temat,żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego