Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki szpital na trzeciej pozycji w kraju
~Anonim niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 13:22
o matko ten syf na 3 miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
29 stycznia 2016r. o 13:47
szok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 14:20
Jeżeli nasz jest na 3 miejscu, to tamte ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 14:28
hahaha, mamy koniec stycznia a nie 1 kwietnia ;/ moze i wykorzystany budzet wyniosl szpital na 3 miejsce, natomiast opieka daje bardzo duzo do zyczenia...wrecz bym powiedziala, ze jej brak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~richi niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 14:44
a, nie można po prostu w tym zgniłym od kłamstw i korupcji państwie, zrobić wśród ludzi ankietę. Co zwykły szary człowieczek, w tym temacie się wypowie?????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 14:46
Ale jaja ,ale jaja.....
jak bieńkowska blond mówi....
Podczas spotkania Bieńkowska opowiada o kontroli NIK dotyczącej wykorzystania funduszy unijnych w służbie zdrowia. Ówczesna wicepremier mówi, że nie posłuży się wynikami bieżącej kontroli, ale tymi zakończonymi w 2011 r. Dlaczego? Bo aktualna kontrola była dla rządu niekorzystna. - Zrobię tak, by wyszło dobrze. (.) Ja wiem, jak jest, kontrole robiliśmy po to, żeby wyszło, że jest dobrze. A jest źle - mówi Bieńkowska. Pytany o to wczoraj przez nas NIK nie chciał komentować skandalicznych słów byłej wicepremier. - Nie wiemy, o której kontroli NIK mówiła Elżbieta Bieńkowska. Tytuł kontroli nie pojawia się w cytowanym zapisie rozmowy, a kontrola prowadzona była za prezesury poprzedniego prezesa Jacka Jezierskiego - odpisał nam jedynie wydział prasowy NIK.
A mi dali 13 miesięcy na wycięcie małej krostki .Kupiłem skalpel i sobie po dużym drinku sam wyciąłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~richi niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 14:49
to jest ranking szpitali gdzie za oszczędzono najwięcej pieniędzy???????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacjent niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 14:51
Pewnie wszystkie zarządzane przez PO szpitale mają takie notowania :)
Tak właśnie media robią was w ch..ja :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza