Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dolny Śląsk się dusi
~ niezalogowany
8 lutego 2016r. o 18:34
Jestem przeciw .Gdzie,na jakiej stronie mogę PO męsku ,bez cenzury, POwiedzieć ekologom,co o tym myślę.
Proszę redakcję o link.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
8 lutego 2016r. o 18:37
mecenaso napisał(a): Pierdoły z tym smogiem ,,kiedyś każdy palił w piecu węgielkiem i problemu nie było i nikt smogu nie widział ,a teraz nagonka .Skoro tak żle i nie dobrze to niech dotują to instalacji piecyków gazowych i gazu -będzie ekologicznie..


Węgiel węglem ale gdy sąsiad wrzuca do pieca wszystko co pod ręką ?
Nie jestem przeciwny paleniu węglem, drzewem ale mam dość wdychania spalonego plastiku i gumy ;/
Bo są tacy mieszkańcy tego miasta, mieszkający w centrum miasta którzy potrafią palić wszystkim co się pali !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CD niezalogowany
8 lutego 2016r. o 19:20
Najbardziej szkodliwe dla ludzi to są różnej maści ekooszołomy którzy pod pozorem poprawienia czegokolwiek szukają w tym własnych korzyści. Jak np niemcy z bezsensownymi wiatrakami albo elektrowniami słonecznymi w Polsce. jeszcze nie widziałem aby działalnośc ekoterrorystów przyniosła jakąkolwiek korzyśc, poza niemieckimi producentami wiatraków i ogniw słonecznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
8 lutego 2016r. o 19:24
VECTOR napisał(a):
Bo są tacy mieszkańcy tego miasta, mieszkający w centrum miasta którzy potrafią palić wszystkim co się pali !!

też jest na to rada ,,skończyć kryć takiego sąsiada :D :D jak by tak wytropiono takich kilku trucicieli i zasadniczo dostali by tak po 5 tys bez odwołania to by się odechciało palić śmieciami :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
8 lutego 2016r. o 19:25
pier....... ekologów :D palę i palić będę a i też wędzę piękne kiełbaski :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 lutego 2016r. o 19:33
CNC napisał(a): pier....... ekologów :D palę i palić będę a i też wędzę piękne kiełbaski :)



Na plastikach i starych dętkach ?
NOOOOOOOOOOOOOO to smacznego !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~irwonkas niezalogowany
8 lutego 2016r. o 19:38
ludzie palą wszystkim plastikami i innymi gównami tym bardziej na wioskach wiem bo mieszkam na wsi i jestem za powinny byc kontrole i walic po10000 tyś zł kar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
8 lutego 2016r. o 19:54
~irwonkas napisał(a): ludzie palą wszystkim plastikami i innymi gównami tym bardziej na wioskach wiem bo mieszkam na wsi i jestem za powinny byc kontrole i walic po10000 tyś zł kar.
Na wioskach palą drewnem z lasu bo o to najłatwiej a gumami w sensie opony to palą menele i patologia ,bo forsę na drzewo na opał przechleją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza