Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dolny Śląsk się dusi
10630
#CNC nieaktywny
8 lutego 2016r. o 19:55
DP napisał(a):
CNC napisał(a): pier....... ekologów :D palę i palić będę a i też wędzę piękne kiełbaski :)



Na plastikach i starych dętkach ?
NOOOOOOOOOOOOOO to smacznego !!


skoro zadajesz takie pytanie to Ci odpowiem....zużytymi kondonami :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 lutego 2016r. o 20:08
zarabiam 1800 zł ,moja żona 1400 mamy jedne dziecko kredyt czynsz życie opłaty i mam z czego wymienić piec węglowy np na gazowy -żądają aby smogu nie było a sami palą plastikami - ja przynajmniej palę drewnem i węglę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
8 lutego 2016r. o 20:08
VECTOR napisał(a):
Bo są tacy mieszkańcy tego miasta, mieszkający w centrum miasta którzy potrafią palić wszystkim co się pali !!

też jest na to rada ,,skończyć kryć takiego sąsiada :D :D jak by tak wytropiono takich kilku trucicieli i zasadniczo dostali by tak po 5 tys bez odwołania to by się odechciało palić śmieciami :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 lutego 2016r. o 20:20
CNC napisał(a):
DP napisał(a):
CNC napisał(a): pier....... ekologów :D palę i palić będę a i też wędzę piękne kiełbaski :)



Na plastikach i starych dętkach ?
NOOOOOOOOOOOOOO to smacznego !!


skoro zadajesz takie pytanie to Ci odpowiem....zużytymi kondonami :D


ojjj
Tyle życia z dymem puszczasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~STASIO niezalogowany
8 lutego 2016r. o 20:51
lepiej niech ekolodzy pomyślą o skupach tych opakowań jak jest u sąsiadów i po problemie palenia plastikami za sprzedane ,plastiki kupią eko paliwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nike niezalogowany
8 lutego 2016r. o 21:51
XXI wiek a wy palicie w piecach? A co to średniowiecze? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dolnoślązak z Bolesławca niezalogowany
8 lutego 2016r. o 22:00
bolec.info napisał(a): W tym czasie powinno się uruchomić programy wsparcia dla ocieplania domów i wymiany instalacji grzewczych, a także system dopłat do kosztów ogrzewania dla osób najuboższych.

Ja się pytam, dlaczego tylko dla najuboższych!
Dociepliłem budynek, w którym mieszkam oraz celem obniżenia kosztów przeszedłem z ogrzewania gazowego na opalanie drzewem.
To, że jestem estetą zakupiłem sobie piecyk za 8200zł,
Rury do przewodu kominowego 1500zł
Wsadzenie rur i odbiór robót + zaświadczenie od kominiarza 1300zł
Drewutnia 1000zł

I nie po to inwestowałem w coś co nadaje mieszkaniu niepowtarzalnej atmosfery i ciepła, by teraz z tego rezygnować, a przede wszystkim jest DUŻOOOOOO tańsze niż gaz.


10 lat temu płaciłem 600zł miesięcznie (x cała zima to około 4000zł) za gaz,
teraz płacę 700zł za drzewo na cały sezon!
Pytania?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gutek niezalogowany
8 lutego 2016r. o 22:10
Może w tym miejscu wybudować rondo ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie