Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

01 marca dzień konfrontacji

~Ja niezalogowany
2 marca 2016r. o 11:58
Panie M oglądnąłem sobie filmik i jak nic pasuje do czasów po 25 października 2015 roku .Jakoby mówił o PO-paprańcach i ich kodzirzach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
2 marca 2016r. o 12:01
cytat pana m,,Ludzie ci wyolbrzymiając wątpliwe dokonania skrytych powojennych zwolenników samosądu zapomnieli że wiele milionów szarych ludzi którzy przeżyli wojnę lub wojny tęskniło tylko za jednym .
Tęsknili oni za pokojem ,,
tak waśnie myśleli kolaboranci .po co walka z Niemcami przecież mamy już pokój pod ich rządami.Patrz również sowieci prowadzili pokojowe życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10437
#RogerN nieaktywny
2 marca 2016r. o 14:37
aż dziwne że do tej pory nasz forumowy propagandysta nie wkleił tu grafiki jemu najbliższej, najtrafniej prezentującej jego przekonania... po co się trudzisz Moszczyński? twoi poprzednicy nie mają nic przeciwko łamaniu praw autorskich przez swoich, rozlepiaj po całym mieście[img=1456925839_69jo9ye.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 marca 2016r. o 15:22
kajtek68 napisał(a): Ojej.
Przemysław Moszczyński znalazł sobie kolejną okazję do jątrzenia .
Marcinie Marczewski, może już najwyższa pora aby ten Pan założył sobie bloga.
Ja rozumiem, że dzięki jego "komentarzom" Twoje słupki, według wujka, rosną i możesz pisać o jedynce, ale jakim kosztem ?
No chyba, że hołdujesz zasadzie : nieważne jak, byleby pisali ;)
Pozdrawiam



Panie Kajtek68 vel Hegemon . Gdyby wcześniej Pan pisał w takiej tonacji nie było by problemu.Kilkakrotnie grzecznie Pana przestrzegałem.
Nie mam żalu za używanie mojego nazwiska .Jest tu jawne .Niestety na dopiski z nim związane mojej zgody nie ma i nie będzie .
Mleko się już rozlało -- ruch po Pana stronie.Ktoś je MUSI wytrzeć.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2016r. o 16:49
falco napisał(a): dobrze że tym " młodym" ci " starzy" potrafią jeszcze coś tłumaczyć :)
tylko też ważne jest kto komu i jak tłumaczy :)


Jakoś wy dwaj nie jesteście w stanie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 marca 2016r. o 17:45
~Ja napisał(a): cytat pana m,,Ludzie ci wyolbrzymiając wątpliwe dokonania skrytych powojennych zwolenników samosądu zapomnieli że wiele milionów szarych ludzi którzy przeżyli wojnę lub wojny tęskniło tylko za jednym .
Tęsknili oni za pokojem ,,
tak waśnie myśleli kolaboranci .po co walka z Niemcami przecież mamy już pokój pod ich rządami.Patrz również sowieci prowadzili pokojowe życie


Kurczę , jakie IQ ma taki myśliciel ?

Musimy to zapamiętać -- tęsknota za pokojem to KOLABORACJA .

Pójdę dalej Pana tokiem myślenia -- " gdy Pan sika to masturbacja "
Brawo brawo - w myśl ruskiego przysłowia i straszno i śmieszno.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2016r. o 17:51
To polskie powstania narodowe też sie chyba panu nie podobają, prawda? Jakoś ten lud tam po zaborami sobie żył, a ty nagle takie zamieszanie...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 marca 2016r. o 18:15
skorn napisał(a): To polskie powstania narodowe też sie chyba panu nie podobają, prawda? Jakoś ten lud tam po zaborami sobie żył, a ty nagle takie zamieszanie...


Panie Skorn .Pana chyba Bóg opuścił .

Popieram wszystkie działania wolnościowe z pod obcych zaborów.

Potępiam wszelkie wojny domowe .

Ile razy można pisać ? Ile razy trzeba powtórzyć aby było to zrozumiałe.

Zabijanie bez sądu na zasadzie samosądu rodaków w okresie gdy nie ma wojny

BYŁO JEST I BĘDZIE BANDYTYZMEM .

Proszę dowieść że tak nie jest.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza