Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Światła na drodze

~ niezalogowany
9 marca 2016r. o 23:54
~ napisał(a):
~ napisał(a): rażą cie tylko dla tego, bo ty ich oślepiasz swoimi światłami i oni myślą, że jedziesz a długich i nie zmieniają świateł na mijania tylko dalej jadą na długich.
ot i całą filozofia. a u okulisty ty dawno był? moze coś wzrok szwankuje, ze cie oślepia?? to tak z troski o ciebie zajdz do okulisty.


Inteligentny inaczej?


ale inteligentny na swój sposób.
sam bys tego nie wymyslił.
wszystko można uzasadnic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Matt niezalogowany
10 marca 2016r. o 8:31
Jest jeszcze grupa idiotow ktorzy bez potrzeby jada na halogenach. Idioci! Nie musicie sie chwalic! Wszyscy wiedza ze macie halogeny! Do normalnej jazdy nie musicie ich uzywac i oslepiac!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznik niezalogowany
10 marca 2016r. o 17:08
~~~ napisał(a): ~światła dzienne na wysokości typowej dla halogenów to nieporozumienie, nawet fabryczne - choć te najczęściej jako tako świecą... Przy lekkich wzniesieniach na drodze nie widać ich. Takie światełka, to chyba tylko po to żeby kierowca ze spokojem sumienia jechał z przekonaniem że jest widoczny, bo ma światła zgodnie z prawem. Powinno się zmienić przepis - dzienne na wysokości drogowych lamp.
poczytaj kodeks drogowy,a potem sie wypowiadaj.jak czytam takie nedzne wypociny jak twoje to nie chcialbym takiego buca spotkac na drodze :P a co z wysokoscia aut?moje auto swiatla ma na wysokosci twojej szyby,i co ty na to drajwerze? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2016r. o 17:37
~klucznik napisał(a):
~~~ napisał(a): ~światła dzienne na wysokości typowej dla halogenów to nieporozumienie, nawet fabryczne - choć te najczęściej jako tako świecą... Przy lekkich wzniesieniach na drodze nie widać ich. Takie światełka, to chyba tylko po to żeby kierowca ze spokojem sumienia jechał z przekonaniem że jest widoczny, bo ma światła zgodnie z prawem. Powinno się zmienić przepis - dzienne na wysokości drogowych lamp.
poczytaj kodeks drogowy,a potem sie wypowiadaj.jak czytam takie nedzne wypociny jak twoje to nie chcialbym takiego buca spotkac na drodze :P a co z wysokoscia aut?moje auto swiatla ma na wysokosci twojej szyby,i co ty na to drajwerze? :P


Klucznik daj spokój ,to beret.PIS-dzielec nie wie o czym PISze.Ewentualna wymiana 2 moich fabrycznych żarówek świateł do jazdy w dzień w moim Citroenie w serwisie kosztuje tyle co waligrucha bierze jako zasiłek dla bezrobotnych.
Walić przygłupa-gołodupca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2016r. o 18:15
Citroen...kupiłeś padaczkę za której śmieszny serwis pobiera krocie to masz się czym chwalić... :D
Przecież Francuzy mają droższy serwis od praktycznie każdej lepszej marki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2016r. o 19:12
~ napisał(a):
~klucznik napisał(a):
~~~ napisał(a): ~światła dzienne na wysokości typowej dla halogenów to nieporozumienie, nawet fabryczne - choć te najczęściej jako tako świecą... Przy lekkich wzniesieniach na drodze nie widać ich. Takie światełka, to chyba tylko po to żeby kierowca ze spokojem sumienia jechał z przekonaniem że jest widoczny, bo ma światła zgodnie z prawem. Powinno się zmienić przepis - dzienne na wysokości drogowych lamp.
poczytaj kodeks drogowy,a potem sie wypowiadaj.jak czytam takie nedzne wypociny jak twoje to nie chcialbym takiego buca spotkac na drodze :P a co z wysokoscia aut?moje auto swiatla ma na wysokosci twojej szyby,i co ty na to drajwerze? :P


Klucznik daj spokój ,to beret.PIS-dzielec nie wie o czym PISze.Ewentualna wymiana 2 moich fabrycznych żarówek świateł do jazdy w dzień w moim Citroenie w serwisie kosztuje tyle co waligrucha bierze jako zasiłek dla bezrobotnych.
Walić przygłupa-gołodupca.


Stać cie było na autko za duże pieniądze, a na wymianę dwóch żaróweczek już nie? Oj.... biedactwo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2016r. o 19:18
~klucznik napisał(a):
~~~ napisał(a): ~światła dzienne na wysokości typowej dla halogenów to nieporozumienie, nawet fabryczne - choć te najczęściej jako tako świecą... Przy lekkich wzniesieniach na drodze nie widać ich. Takie światełka, to chyba tylko po to żeby kierowca ze spokojem sumienia jechał z przekonaniem że jest widoczny, bo ma światła zgodnie z prawem. Powinno się zmienić przepis - dzienne na wysokości drogowych lamp.
poczytaj kodeks drogowy,a potem sie wypowiadaj.jak czytam takie nedzne wypociny jak twoje to nie chcialbym takiego buca spotkac na drodze :P a co z wysokoscia aut?moje auto swiatla ma na wysokosci twojej szyby,i co ty na to drajwerze? :P


:D:D
Mądrala się znalazł, który porównuje wysokie auto, bus, dostawczak? Do typowego auta osobowego :D Co za "drajwer" :D Chociaż bardziej cwaniaczek... Idź wozić te swoje warzywka, a nie wypowiadaj się na poważne tematy ;) Jechał za mną ostatnio taki buc ze światłami na wysokości mojej tylnej szyby nie dalej jak 5m za mną przy prędkości około 90km/h. Aż miałem ochotę mu narobić stracha i zacząć hamować, ale szkoda mi było mojego samochodu i nic nie pozostało, jak złamać przepisy przez de-bi-la. Tak samo dzisiaj autobus z PKS rano. Już widno, widoczność dobra, ale przeciwmgłowe przednie włączone. Kolejny "drajwer".... Takoż mijał mnie koleś na długich, gdzie ani trochę nie poprawiały już widoczności Dopiero jak mu przyświeciłem, to burak wyłączył. "Drajwerek"... A takich kwiatków mam prawie codziennie... Jak ktoś nie potrafi jeździć, to niech nie wsiada albo cofnie się do szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
10 marca 2016r. o 19:44
Bardzo często widze samochody nauki jazdy jadącee bez włączonych świateł mijania, czy to są jakieś oszczednosci szkól nauki jazdy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.