Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Więzienie za poronienie?
~Bul niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 9:59
+ sex analny bądź oralny. Jest pare możliwości, nie ma lipy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 10:04
Ktoś wspomniał o hitlerowskim lebensborn warto wspomnieć o historii "prawa do aborcji" na terenie Polski.
W latach 1943-1945 obowiązywało prawo pozwalające Polkom na dokonywanie aborcji w nieograniczonym zakresie był to jedyny przypadek w historii Polski kiedy aborcja była legalna „na żądanie”. W Niemczech takie prawo nie obowiązywało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
4 kwietnia 2016r. o 10:13
~ja napisał(a): Ktoś wspomniał o hitlerowskim lebensborn warto wspomnieć o historii "prawa do aborcji" na terenie Polski.
W latach 1943-1945 obowiązywało prawo pozwalające Polkom na dokonywanie aborcji w nieograniczonym zakresie był to jedyny przypadek w historii Polski kiedy aborcja była legalna „na żądanie”. W Niemczech takie prawo nie obowiązywało.


to nie byla historia polski i polskie prawo, sterylizacja to tez nie polskie prawo, cel takich zabiegow byl inny, wytepienie polakow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 10:46
Wszystkich tępych pisowcow powinno się wystrzelać za to co wyprawiaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 10:48
Kariera PIS-u skończy się za4 latka, Ci co ich wybrali teraz wytrzeszcz oczu mają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 11:11
ŻYJEMY w XXI wieku , uważam ,że to jest każdego indywidualna sprawa urodzić .., osobiście nie usunęłabym, a jak ktoś ma silny charakter, i sumienie jego sprawa. Znam osobę , która 3 dziecko usunęła bo nie stać ją było na wychowanie do tej pory cierpi , patrząc na małe dzieci , kim by było, do kogo podobne, tego nigdy się nie dowie, ŻYCIE jest bardzo trudne i ciężkie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 11:47
~@ napisał(a): Kariera PIS-u skończy się za4 latka, Ci co ich wybrali teraz wytrzeszcz oczu mają


Nie mam wytrzeszczu. W końcu rządzi partia, która jest przeciwna zabijaniu nienarodzonych dzieci - tak jak ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 11:54
Więzienie za ,,poronione teksty,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza