Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rhenus logistics

~Tytus niezalogowany
1 września 2016r. o 18:19
Podobno w Bolesławcu jest rynek pracownika, a tu kolejka chętnych do pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W niezalogowany
1 września 2016r. o 19:26
Polowa badera tam chce sie dostac do pracy bo dosc ma tego obozu pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gosia niezalogowany
1 września 2016r. o 20:34
I co może łudzicie się że o niebo więcej zarobicie i praca lepsza lzejsza?....wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.....może lenie które zaliczyły wszystkie zakłady tj.obozy.... w bolesławcu widzą w nowym miejscu nadzieję na super pracę?....bez komentarza....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
2 września 2016r. o 8:34
Strasznie wszyscy interesujecie się tym, kiedy będą rekrutować do Rhenus, a jak widać z waszych wypowiedzi, mało kto poczytał na ich stronie czym się ta firma zajmuje i jaki jest jej profil. Piszecie na przykład, że połowa Badera chce się tam przenieść a czy kwalifikacje zdobyte w Baderze przydadzą się w Rhenus? No raczej nie. Więc dla tych wszystkich leniwych, którym nie chciało się pofatygować i poczytać na stronie firmowej Rhenus to napiszę, że jest to typowa logistyka, a to oznacza, że będą to wielkie magazyny. Zatem potrzebować tam będą głównie osób z doświadczeniem w pracy na magazynach: operatorów wózków widłowych etc. Z całą pewnością nie jest to produkcja więc nie ma sobie co języka strzępić. Na ich stronie jest też wyszukiwarka ofert- więc kto jest zainteresowany pracą w logistyce może je obserwować. Jak do tej pory była na razie 1 rekrutacja na Bolesławiec na stanowisko księgowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15195
#Jakuba nieaktywny
2 września 2016r. o 13:43
~k napisał(a): Strasznie wszyscy interesujecie się tym, kiedy będą rekrutować do Rhenus, a jak widać z waszych wypowiedzi, mało kto poczytał na ich stronie czym się ta firma zajmuje i jaki jest jej profil. Piszecie na przykład, że połowa Badera chce się tam przenieść a czy kwalifikacje zdobyte w Baderze przydadzą się w Rhenus? No raczej nie. Więc dla tych wszystkich leniwych, którym nie chciało się pofatygować i poczytać na stronie firmowej Rhenus to napiszę, że jest to typowa logistyka, a to oznacza, że będą to wielkie magazyny. Zatem potrzebować tam będą głównie osób z doświadczeniem w pracy na magazynach: operatorów wózków widłowych etc. Z całą pewnością nie jest to produkcja więc nie ma sobie co języka strzępić. Na ich stronie jest też wyszukiwarka ofert- więc kto jest zainteresowany pracą w logistyce może je obserwować. Jak do tej pory była na razie 1 rekrutacja na Bolesławiec na stanowisko księgowej.


Bardzo dobrze powiedziane! Nie wiem czy jestes Kobietą ? ( nie zrozum mnie zle :) :) ) Marzy mi sie poznać mądrą kobiete z która bym spędził reszte życia. A co do tematu to jestem ciekawy bardzo jakie będą warunki pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
2 września 2016r. o 14:25
Dobre:) ale szukanie towarzyszki na forum, na podstawie napisanych opinii- to raczej nie jest dobry pomysł:), A co jakby to był mężczyzna? to by się uśmiał:)- ale trafiłeś! Kobieta lecz zajęta. Życzę powodzenia w poszukiwaniach tej jedynej:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15195
#Jakuba nieaktywny
2 września 2016r. o 15:21
~k napisał(a): Dobre:) ale szukanie towarzyszki na forum, na podstawie napisanych opinii- to raczej nie jest dobry pomysł:), A co jakby to był mężczyzna? to by się uśmiał:)- ale trafiłeś! Kobieta lecz zajęta. Życzę powodzenia w poszukiwaniach tej jedynej:)
a jednak miałem dobre przeczucie :) Pech tylko że jesteś zajęta. Pech dla mnie, a dla ciebie to mam nadzieje że duże szczęście. Masz racje że szukanie towarzyszki na forum to kiepski pomysł. Czasami jednak bywa tak że z pozoru kiepskie pomysły okazują sie strzałami w dziesiątke. Przyznaj sama że prawie mi sie udało.. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
2 września 2016r. o 15:54
Prawie... robi wielką różnicę :)
Powodzenia życzę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.