Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ks. Jóżef Gołębiowski Honorowym Obywatelem Bolesławca
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 21:29
~ napisał(a):
~Parafianka napisał(a): Trzeba być szata żeby pisać w taki chamski sposób o Ks Praca cie Goldbiowskim


Trzeba być ostatnim przymułem aby tak PISać.Jak można tak kaleczyć nasz język.?
Parafianka słabo pisze,ale widać,że prawym człowiekiem jest.Ty natomiast,też nie jesteś geniuszem z pisania po polsku/interpunkcja się kłania/.O dobrym wychowaniu nie wspomnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 21:49
nie ważne jaka Polska ważne aby była katolicka (czyje to słowa?)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 21:52
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Parafianka napisał(a): Trzeba być szata żeby pisać w taki chamski sposób o Ks Praca cie Goldbiowskim


Trzeba być ostatnim przymułem aby tak PISać.Jak można tak kaleczyć nasz język.?
Parafianka słabo pisze,ale widać,że prawym człowiekiem jest.Ty natomiast,też nie jesteś geniuszem z pisania po polsku/interpunkcja się kłania/.O dobrym wychowaniu nie wspomnę.

Pewnie ze smartfona z autokorektą. Też mi się zdarza że telefon mnie błednie poprawia. Ale sens jest zrozumiały i popieram panią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 czerwca 2016r. o 21:55
~ napisał(a): nie ważne jaka Polska ważne aby była katolicka (czyje to słowa?)


nie ważne czy biedna czy bogata ...itd.
Goryszewski :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 22:37
owszem..miło..bo to jakaś anomalia w jego przypadku..rzadkość wręcz,powiedziałabym..a zwłaszcza w stosunku do dzieci..przede wszystkim tych komunijnych..nie ma to jak lans dla mediów..jestem przeszczęśliwa,że tego typa nie będzie już z nami..może w końcu będzie można pójść spokojnie do Kościoła i uczestniczyć we mszy a nie we wszech obecnej polityce..mam nadzieję,że ksiądz,który go zastąpi,będzie po prostu normalnym człowiekiem a nie diabłem w sukience..możecie mnie teraz opluć,okrzyczeć..mam to gdzieś..wiem czego moja rodzina doświadczyła z jego strony i w moim sercu zostanie to na zawsze..nikomu nie życzę takich akcji..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 czerwca 2016r. o 23:31
falco napisał(a): nie ważne czy biedna czy bogata ...itd.


byle nie pisowska, prawda?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 czerwca 2016r. o 23:35
prawda :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 czerwca 2016r. o 23:37
Czyli jakby miała byc bogata z PiS, to by ci nie podeszło? Właśnie przyznałes się do swojego antypisowskiego fanatyzmu. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima