Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Nie wstydzę się Jezusa"
~Do Pannyzdzieckiem niezalogowany
6 lipca 2016r. o 13:17
Poprzednik wyjął mi to z ust. Dokładnie Cie "skomplementowal". Z tą swoja "inteligencja inaczej" zostałes zaorany. Byc moze zbyt długie wpatrywanie się w obracająca betoniarke tak Cię pokręciło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
6 lipca 2016r. o 13:38
Czytam i nie do końca rozumiem, czemu ma służyć ta wymiana "poglądów" na forum serwisu Bolesławiec dla Ciebie :)

PS.
Nie ograniczajcie się jednak ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 lipca 2016r. o 13:57
kajtek68 napisał(a): Czytam i nie do końca rozumiem, czemu ma służyć ta wymiana "poglądów" na forum serwisu Bolesławiec dla Ciebie :)


Może temu, aby Judasza postrzegać, jak Judasza z woreczkiem srebrników, a nie jako ewangelistę? I temu, aby nie relatywizować treści bibilijnych tworząc przy okazji głupawe nonsensy? :)


Dopisane 06.07.2016r. o godz. 13:57:

Pannazdzieckiem napisał(a): No , nie przesadzajmy z tą poezją. Kiedyś grywałem na gitarze i śpiewałem Stachurę. Ale dziękuję Ci za taką cenzurkę , albowiem takie określenia w porównaniu z " oszołomem " , to jest dopiero " swoisty bałaganik myślowy " :D


Wiesz? Przestałeś oszołomić ;) Zaczynasz pisać z sensem, swoistym sensem, ale jednak :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Nie mniej jednak z ostatnim zdaniem nie mogę się zgodzić. Skąd pewność , że w kozi róg ostatecznie nie zawędrujesz ? :)


To Wiara daje mi taką pewność :) Ponieważ Wiara dana od Boga, to również siła i moc Wiary w życiu codziennym, która daje siłę, optymizm, dobre samopoczucie, a w szczególności zasady, które czynią mnie szczęśliwym :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Ciało jest tylko samochodem duszy.
Miłego :)


Panna, dziwi mnie to, że Judasz to twój przewodnik. Poszukaj sobie lepiej innego.

miłego :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 lipca 2016r. o 17:55
kajtek68 napisał(a): Czytam i nie do końca rozumiem, czemu ma służyć ta wymiana "poglądów" na forum serwisu Bolesławiec dla Ciebie :)

PS.
Nie ograniczajcie się jednak ;)


jak to czemu?

umacnianiu ''wiary'' :D
dla takiego jednego tutaj takiej przez wielkie ''W'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 lipca 2016r. o 22:21
~ napisał(a):
Jeśli to wszystko piszesz na poważnie (nie dowierzam!), to jesteś biednym, totalnie pogubionym człowiekiem. Szukasz prawdy niby pijane dziecko we mgle - marne szanse przy tej metodzie.
Zaśmiecasz sobie głowę kosmitami i "ewangeliami" Judasza, więc trudno się dziwić, że masz tak zryty beret. Nie wpadłeś na to, że jak się wrzuca cały śmietnik do głowy, to ma się potem aż taki bałagan.
PS
Autorem "ewangelii" Judasza jest demon, kto w nią wierzy, sam jest sobie winien.
Z Biblii nic nie zrozumiałeś, bo nawet nie próbujesz jej poznać - jest dla Ciebie pretekstem, by za pomocą śmieci "kosmicznych" zasłaniać Prawdę w niej zawartą.
Człowiek to ciało i dusza. Że ciało w proch się zamienia, to nawet dzieci już wiedzą.
Nie wierzysz? To weź udział w ekshumacji! Z tym "samochodem duszy" to nic odkrywczego.


~Do Pannyzdzieckiem napisał(a): Poprzednik wyjął mi to z ust. Dokładnie Cie "skomplementowal". Z tą swoja "inteligencja inaczej" zostałes zaorany. Byc moze zbyt długie wpatrywanie się w obracająca betoniarke tak Cię pokręciło.


Chłopcy , zanim ja zostanę " zaorany " , to Wasze niedoczekanie :D
Ale po kolei ... piszę jak najbardziej serio , ponieważ dużo czasu poświęciłem , szukając prawdy w różnych źródłach. Ja mogę być " biednym , totalnie pogubionym człowiekiem " , ale nigdy nie chciałem być bogiem , pokornie służę Stwórcy i idei Jezusa , " kochaj bliźniego ".
Z demonami to jest tak Chłopczyki ... jak facet nie może Kobiecie czegokolwiek zarzucić , a chce dopiec , to mówi k.urwa jesteś. Jak ten sam facet da dupy , to mówi demon mnie opętał , sługa szatana. Sic ! Szukając diabłów pod każdym polnym kamieniem , sami z siebie robicie i.diotów.

A teraz drugi z dueciku. Wpatrywanie się w kręcącą się betoniarę ma jeden zasadniczy plus ... widać ruch , odniesienie ... metaforę do kręcącego się Wszechświata Stwórcy. A jak się ma trochę wyobraźni , to widać nawet fraktale Stwórcy w cząsteczkach betonu. A jak się ma trochę więcej wyobraźni , to widać nawet ludzki pot związany z przygotowaniem składników mieszaniny cement i piach , bo woda od Stwórcy :)

Reasumując Chłopaczki ; czy wiecie , co znajduje się w przestrzeni pomiędzy jądrem atomu , a orbitującymi elektronami , obojętnie iloma ? Podpowiem Wam , tylko Świadomość Stwórcy , nic więcej.

Na deser ... Alterowicz ;)

Alterowiczu , śmiem twierdzić , że cała ta nieszczęśliwa cywilizacja oparta jest na fałszywej wierze , żeby nie powiedzieć kłamstwie . Wiara jako taka , czyniąca cud dobrego samopoczucia , to pewnie jest wartość , ale co wtedy , gdy po uszy siedzisz w gównie wyobrażając sobie fiołki i pelargonie w dłoniach ? Bracia Wachowscy ( pardon , już siostry :D ) zrobiły całkiem dobry film o Systemie :) Neo też " wierzył " ... do pewnego czasu :)

Ufam , że Twa wiara w uczłowieczenie banderowców , lada chwila padnie na pysk :] A w ślad pójdą pozostałe wierzenia ... między innymi zaufanie wobec kosmity Jahwe :)

Dobrej nocy Wam życzę Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

... Wam też Chłopczyki :) ... " kochaj bliźniego " ... wszystkie pięć ewangelii zawierają ten przekaz , dlatego nie wstydzę się Jezusa i cenię za odwagę i poświęcenie ... pro publico bono.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 lipca 2016r. o 22:34
Pannazdzieckiem napisał(a): ale co wtedy , gdy po uszy siedzisz w gównie wyobrażając sobie fiołki i pelargonie w dłoniach ?


Obawiam się Panna, że właśnie sam masz z tym problem. Spiski Ci niestety mieszają w głowie, a jeśli sam tego chcesz żyjesz w matrixie. To są twoje wybory, to twoje opinie, sam sobie wybierasz Boga i demony. Bez obrazy, bez protekcji, ale Ci szczerze współczuję ponieważ jesteś bardzo zagubiony. Skoro Wachowscy tworzą twój światopogląd?

:)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 lipca 2016r. o 22:50
alter napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): ale co wtedy , gdy po uszy siedzisz w gównie wyobrażając sobie fiołki i pelargonie w dłoniach ?


Obawiam się Panna, że właśnie sam masz z tym problem. Spiski Ci niestety mieszają w głowie, a jeśli sam tego chcesz żyjesz w matrixie. To są twoje wybory, to twoje opinie, sam sobie wybierasz Boga i demony. Bez obrazy, bez protekcji, ale Ci szczerze współczuję ponieważ jesteś bardzo zagubiony. Skoro Wachowscy tworzą twój światopogląd?

:)

Mylisz się kolejny raz Alterowiczu . Już nauczyłem się na Ciebie reagować . Ale skoro już mówimy o zagubieniu , to proszę przypomnij mi , ile to już razy zapraszałem Cię na pogaduchy przy piwku ? Tylko po to , abyś miał możliwość powiedzieć to , co myślisz :) Łączę Ludzi , i żadna Papuga mi nie podskoczy.
Sobie współczuj i módl się do Swojego Ducha ... jak Jezus ... kazał napisać Iskariocie , ku wiedzy potomnych :)

Dobranoc :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 lipca 2016r. o 22:56
Pannazdzieckiem napisał(a): :)

Mylisz się kolejny raz Alterowiczu . Już nauczyłem się na Ciebie reagować . Ale skoro już mówimy o zagubieniu , to proszę przypomnij mi , ile to już razy zapraszałem Cię na pogaduchy przy piwku ? Tylko po to , abyś miał możliwość powiedzieć to , co myślisz :) Łączę Ludzi , i żadna Papuga mi nie podskoczy.
Sobie współczuj i módl się do Swojego Ducha ... jak Jezus ... kazał napisać Iskariocie , ku wiedzy potomnych :)


Panna zawsze mówię i piszę co myśle, przy piwku, czy przy lemoniadzie ;) Po co się uczysz na mnie reagować? :) Nieeee, spoko pisałem bez protekcji... Po prostu twoje zagubienie widać jak na dłoni :)

A o swoim szczęściu w związku z Wiarą pisałem tylko po to, abyś zrozumiał moje motywacje, i to dlaczego Wiara daje mi szczęście :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.