Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Nie wstydzę się Jezusa"
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 lipca 2016r. o 6:30
alter napisał(a):

Ładnie to wybrzmiało :)
.... Jak będziesz szedł w jedną stronę dalej zajdziesz.



No , nie przesadzajmy z tą poezją. Kiedyś grywałem na gitarze i śpiewałem Stachurę. Ale dziękuję Ci za taką cenzurkę , albowiem takie określenia w porównaniu z " oszołomem " , to jest dopiero " swoisty bałaganik myślowy " :D
Nie mniej jednak z ostatnim zdaniem nie mogę się zgodzić. Skąd pewność , że w kozi róg ostatecznie nie zawędrujesz ? :)
Trzymam się myśli , jak radzisz , a brzmi tak : Stwórca Wszechświata jest równocześnie Źródłem wszystkich świadomości , Twojej i mojej też. To dlatego odczuwamy tęsknotę , Ty czytając poezję , ja przy betoniarze . Ciało jest tylko samochodem duszy. Jezus wyraźnie mówi to samo właśnie w ewangelii Judasza , w żadnej innej tak nie mówi. Zanim przeczytałem ewangelię Judasza czułem Źródło . Opowiadam o Nim od lat . Dla odmiany , Jahwe chce mnie od Źródła odseparować , mówiąc " z prochu Ziemi powstałeś i w proch się obrócisz " , kłamie. :) Bo dusza ludzka jest nieśmiertelna , jak Absolut.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 lipca 2016r. o 6:48
nauka nie idzie w las ...
widzę ze chyba już doczytał czym jest ''metafora'' :D

to już pewien sukces... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
6 lipca 2016r. o 7:06
falco napisał(a): więc cieszmy się że tak powiem -''siostro'' :)



Falco :) czyż to nie jest piękny przekaz ?

"Uważajcie, aby nikt nie odpłacał złem za złe, zawsze usiłujcie czynić dobrze sobie nawzajem i wobec wszystkich! Zawsze się radujcie"
1 Tes 5,16-17

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 lipca 2016r. o 7:19
może i piękne ale dzisiaj odrobinę ''niepraktyczne'' ;)
raz ,drugi ''nadstawisz policzek'' to za kolejnym razem zostaniesz ''skopana'' ;)

dlatego pewne przekazy biblijne trzeba brać z przymrużeniem oka i ...kiedy Bóg patrzy w drugą stronę -walić na udlew :D

nie szukajmy wrogów ,oni sami się pojawią kiedy dostrzegą ze jesteś w czymś lepsza ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 lipca 2016r. o 7:27
No właśnie . Też jestem przeciwnikiem nadstawiania drugiego policzka. Ale ten przekaz znajduje się w Nowym Testamencie , u Judasza nie trafiłem , chyba , że zapomniałem :D

Jedno jest pewne Literko ... radujmy się ... choćby z tego , że jeszcze żyjemy :D

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 lipca 2016r. o 7:33
falco napisał(a): może i piękne ale dzisiaj odrobinę ''niepraktyczne'' ;)
raz ,drugi ''nadstawisz policzek'' to za kolejnym razem zostaniesz ''skopana'' ;)

dlatego pewne przekazy biblijne trzeba brać z przymrużeniem oka i ...kiedy Bóg patrzy w drugą stronę -walić na udlew :D

nie szukajmy wrogów ,oni sami się pojawią kiedy dostrzegą ze jesteś w czymś lepsza ;)


chyba sie zagmatwales w tej biblii z tym policzkiem, kiedy ona mowi wyraznie, oko za oko, zab za zab a o przymrozaniu oka nic tam nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 lipca 2016r. o 7:38
czytamy więc dwie różne ''biblie'' ;)

a słyszałeś o Biblii Diabła?
tak,tak ...istnieje :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2016r. o 7:59
Pannazdzieckiem napisał(a):
Trzymam się myśli , jak radzisz , a brzmi tak : Stwórca Wszechświata jest równocześnie Źródłem wszystkich świadomości , Twojej i mojej też. To dlatego odczuwamy tęsknotę , Ty czytając poezję , ja przy betoniarze . Ciało jest tylko samochodem duszy. Jezus wyraźnie mówi to samo właśnie w ewangelii Judasza , w żadnej innej tak nie mówi. Zanim przeczytałem ewangelię Judasza czułem Źródło . Opowiadam o Nim od lat . Dla odmiany , Jahwe chce mnie od Źródła odseparować , mówiąc " z prochu Ziemi powstałeś i w proch się obrócisz " , kłamie. :) Bo dusza ludzka jest nieśmiertelna , jak Absolut.


Jeśli to wszystko piszesz na poważnie (nie dowierzam!), to jesteś biednym, totalnie pogubionym człowiekiem. Szukasz prawdy niby pijane dziecko we mgle - marne szanse przy tej metodzie.
Zaśmiecasz sobie głowę kosmitami i "ewangeliami" Judasza, więc trudno się dziwić, że masz tak zryty beret. Nie wpadłeś na to, że jak się wrzuca cały śmietnik do głowy, to ma się potem aż taki bałagan.
PS
Autorem "ewangelii" Judasza jest demon, kto w nią wierzy, sam jest sobie winien.
Z Biblii nic nie zrozumiałeś, bo nawet nie próbujesz jej poznać - jest dla Ciebie pretekstem, by za pomocą śmieci "kosmicznych" zasłaniać Prawdę w niej zawartą.
Człowiek to ciało i dusza. Że ciało w proch się zamienia, to nawet dzieci już wiedzą.
Nie wierzysz? To weź udział w ekshumacji! Z tym "samochodem duszy" to nic odkrywczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie