Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Ratusz kontra Gliniada

~Pik niezalogowany
17 lipca 2016r. o 11:13
Dopóki mój Kościół i moja religia ma przeciwników o intelekcie panaM, mogę być spokojny. :) Szkoda, że nie widzi on, że tak naprawdę takimi wypowiedziami robi złą robotę glinidzie, w której chcą brać również ludzie wierzący.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Piko niezalogowany
17 lipca 2016r. o 11:26
Prawda jest, że robi zła robotę /nie tylko gliniadzie/ - ale chyba Pan Nowak zdaje sobie z tego sprawę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 lipca 2016r. o 11:29
~Pik napisał(a): Dopóki mój Kościół i moja religia ma przeciwników o intelekcie panaM, mogę być spokojny. :) Szkoda, że nie widzi on, że tak naprawdę takimi wypowiedziami robi złą robotę glinidzie, w której chcą brać również ludzie wierzący.


Nie jestem wrogiem ani wiary ani kościoła.
Bronię się przed indoktrynacją tych że.
Wiara i poglądy są prawem a nie obowiązkiem obywatela.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana M niezalogowany
17 lipca 2016r. o 11:36
Robi Pan błędy także ortograficzne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2016r. o 12:15
PanM napisał(a):
Nie jestem wrogiem ani wiary ani kościoła (...)


I pełna zgoda. Nie można być wrogiem i obrazić kogoś mając taki intelekt. To jedynie próby i dość nieudolne prowokacje. Nie można obrazić kogoś będąc nikim szczególnym. Jakie było poparacie dla pana w wyborach prezydenckich? 100 głosów? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 lipca 2016r. o 15:30
Anonimie, widac, ze intelektem to Ty nie grzeszysz. Twoja wypowiedz nie zawiera ani jednego argumentu odnoszacego sie do tematu. Natomiast obrazasz. Tak zapewne jest latwiec, gdy nie ma sie nic do powiedzenia.

Ja zgadzam sie z Przemyslawem w temacie Gliniady. Od lat wiadomo, ze miasto wraz z BOK-MCC woli organizowac imprezy nad ktorymi ma 100% kontrole przed, w trakcie i po, i takie, ktore moga dawac dodatkowy elektorat. Dlatego tez w Boleslawcu - co powszechnie wiadomo - wiekszosc wydarzen jest dla osob starszych, emerytow, ktorzy chodza na wybory, a niewiele sie robi dla ludzi mlodych (ktorzy wybory maja gdzies, ale imprezy typu Dni Miasta, Swieto Ceramiki krytykuja online), nie wspiera sie inicjatyw oddolnych, prywatnych.
Tak sobie mieszkancy wybrali i przez najblizsze dwa lata jeszcze tak bedzie. A ci, ktorzy maja swoje ambicje realizuja sie - jak np. Nowak z Gliniada - we Wroclawiu czy innych miastach, ktore sa otwarte na pomysly innych.
Boleslawianom poki co zostanie ogladanie parady smieciarek czy pochodu pracownikow spolek komunalnych :-)
Mam tylko nadzieje, ze w tym roku podczas Parady organizatorzy zrezygnuja z prowadzacych impreze i postawia na profesjonalnego konferansjera - dyr. Lijewska i prezydent Roman po prostu sie do roli prowadzacych impreze ze sceny nie nadaja i ich rola powinna sie ograniczyc do symbolicznego otwarcia.

Pozdro,
Marcin

PS. Anonimie - Przemyslaw dostal w wyborach o 100 glosow wiecej od Ciebie :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
17 lipca 2016r. o 15:52
Chociaż nie jestem wielbicielem sztuki, to jednak glino-ludy powinny do B-c wrócić. Impreza była już rozpoznawalna nie tylko w Polsce, kojarzono ją z Bolesławcem. Była to jakaś atrakcja dla mieszkańców i przyjezdnych gości.
Panowie, zróbcie misia, wychylcie razem kielicha i się dogadajcie....


Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 lipca 2016r. o 16:37
Blackjack napisał(a): Panowie, zróbcie misia, wychylcie razem kielicha i się dogadajcie....


Dokladnie - mysle, ze kielich by temat zalatwil ;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza