Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wycinanie otworu pod baterie w zlewozmywaku

12437
#Veen nieaktywny
18 lipca 2016r. o 19:29
Witam gdzie w Bolesławcu wytną mi otwór pod baterie w zlewozmywaku? Nie wiem dokładnie co to jest za stal
[img=1468862945_ezeus93.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 lipca 2016r. o 19:51
to jest nierdzewka, ic do sasiada on ci to wytnie mala flexa i obrobi pilnikiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
19 lipca 2016r. o 1:16
Matex koło Carrefoura, Drapus na Modłowej, Termin boczna ul. Staszica.


Dopisane 19.07.2016r. o godz. 01:16:

Chodziło o Termix, a nie Termin. To autokorekta w tel.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lipca 2016r. o 7:36
Dokładnie , w wymienionych wyżej firmach , czyli gdzie bliżej .

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lipca 2016r. o 8:32
każdy kto wykonuje usługi powinien mieć w zestawie otwornice do stali
tzw ''korony''
popytaj a nie przepłacisz ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12437
#Veen nieaktywny
19 lipca 2016r. o 15:30
Demonides napisał(a): Matex koło Carrefoura, Drapus na Modłowej, Termin boczna ul. Staszica.Dopisane 19.07.2016r. o godz. 01:16:Chodziło o Termix, a nie Termin. To autokorekta w tel.


w Termix nie bylem ale w Matex'ie mi powiedzieli ze im sie wiertarka zepsuła i dwie osoby muszą się "męczyć" aby coś wywiercić. U Drapusa mi powiedzieli ze owszem wywierca mi ale musze pokazać kwit że zlew był kupiony u nich... Byłem jeszcze w kilku miejscach ale wszędzie ten sam tekst "jeśli zlew nie był kupiony u nas to nie wywiercimy..."Nosz kobieta lekkich obyczajow przecież ja nie chce żeby mi to za darmo zrobili tylko zapłacę za taką usługe. Ale dziękuje wszytkim osobą które starały sie pomóc

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2016r. o 15:53
kup i będziesz mógł pomóc innym.
http://allegro.pl/wolfcraft-wycinak-do-otworow-pod-kran-35mm-i5018625103.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2016r. o 18:17
Veen napisał(a):
Demonides napisał(a): Matex koło Carrefoura, Drapus na Modłowej, Termin boczna ul. Staszica.Dopisane 19.07.2016r. o godz. 01:16:Chodziło o Termix, a nie Termin. To autokorekta w tel.


w Termix nie bylem ale w Matex'ie mi powiedzieli ze im sie wiertarka zepsuła i dwie osoby muszą się "męczyć" aby coś wywiercić. U Drapusa mi powiedzieli ze owszem wywierca mi ale musze pokazać kwit że zlew był kupiony u nich... Byłem jeszcze w kilku miejscach ale wszędzie ten sam tekst "jeśli zlew nie był kupiony u nas to nie wywiercimy..."Nosz kobieta lekkich obyczajow przecież ja nie chce żeby mi to za darmo zrobili tylko zapłacę za taką usługe. Ale dziękuje wszytkim osobą które starały sie pomóc




ja bym spróbował jeszcze w artezie koło badera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza